Górniak poznała dziewczynę syna. Jest jeden problem

15

Edyta Górniak nigdy nie ukrywała, jak ważny jest dla niej syn Allan. Chłopak jest już dorosły i znalazł dziewczynę. Wokalistka miała okazję ją poznać. Na razie wypowiada się o miłości Allana w samych superlatywach.

Górniak poznała dziewczynę syna. Jest jeden problem
Edyta Górniak (Licencjodawca, AKPA)

Edyta Górniak to niewątpliwie jedna z najpopularniejszych piosenkarek z naszego kraju. Od wielu lat podbija krajową estradę. Ostatnio jest też bardzo aktywna w przestrzeni internetowej. Nierzadko dzieli się kontrowersyjnymi teoriami.

Oczywiście znajduje również czas dla syna Allana. Chłopak stopniowo się rozwija. Rozpoczął już karierę muzyczną, a poza tym znalazł dziewczynę. Jak jego wybranka czuje się w towarzystwie słynnej - być może - teściowej? Edyta Górniak podzieliła się swoimi odczuciami dotyczącymi dziewczyny Allana. Za mały problem uznać można to, że na razie się krępuje.

Poznałam. Śliczna, skromna, normalna, fajna. Ja myślę, że to jest jeszcze taki etap, że ona jest przy mnie bardzo skrępowana. Ja bym chciała odegrać taką normalną rolę mamy chłopaka, takiej zwykłości. Zawsze daje ludziom czas, bo wiem, że muszą się trochę oswoić - podkreśliła w rozmowie z jastrzabpost.pl.

Urodziny Edyty Górniak. Otrzymała piękne życzenia od syna

14 listopada Edyta Górniak świętuje 50. urodziny. Z tej okazji syn przygotował jej przepiękną niespodziankę. Opowiedział o wspaniałym dzieciństwie i złożył wyjątkowe życzenia.

Przeczytałam to przy porannej kawie, ze łzami w oczach. Poza wszystkimi słowami, które powiedział, ucieszyło mnie, że gdy został zapytany przez dziennikarza, czego mi życzy, to pośród wszystkich rzeczy, które wymienił, to żebym była zdrowa i szczęśliwa. Nie powiedział, żeby mama poznała jakiegoś faceta. A to oznacza, że w jego percepcji mi tego w ogóle nie brakuje. I to potwierdza, że to, co ja czuję w naturalny sposób, to nie jest to, że ja sama się do tego przekonałam. Tylko przyjęłam to za taką prawdę - podkreśliła Edyta Górniak, cytowana przez jastrzabpost.pl.
Zobacz także: Miała 7 lat i myśli samobójcze. "Zaganiali mnie w kozi róg i bili"
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić