aktualizacja 

Oto majątek Piotra Kraśki. Można zzielenieć z zazdrości

164

Piotr Kraśko to osobowość telewizyjna, której nie trzeba nikomu specjalnie przedstawiać. Od lat jest jednym z ulubionych dziennikarzy Polaków. Teraz natomiast wyszło na jaw, ile zarabia i jaki ma majątek.

Oto majątek Piotra Kraśki. Można zzielenieć z zazdrości
Piotr Kraśko (AKPA)

Ostatnie miesiące nie były łatwe dla Piotra Kraśki. Światło dzienne ujrzały bowiem informacje o tym, że prowadził auto bez prawa jazdy. Poza tym dziennikarz unikał płacenia podatków. Długi zostały jednak już uregulowane.

W związku z tymi doniesieniami stacja TVN, dla której pracuje Kraśko, nie podjęła żadnych kroków dyscyplinarnych.

Do mediów trafiły za to informacje dotyczące zarobków dziennikarza.

Okazuje się, że prowadzący "Faktów" otrzymuje 70 tys. zł miesięcznie, co daje mu rocznie kwotę ponad 800 tys. zł - a to nie jedyne źródło jego dochodów - pisze Pomponik.

Wraz z małżonką zarabia też na sprzedaży koni hodowlanych. Poza tym wspólnie organizują lekcje jazdy konnej, konne obozy, szkolenia i wysokiej rangi imprezy. Ich stadnina cieszy się niemałą popularnością.

Piotr Kraśko, razem z małżonką i trójką dzieci, mieszkają w gigantycznej posiadłości na Mazurach. Dziennikarz ma poza tym apartament w ekskluzywnym budynku, który jest zlokalizowany przy ul. Złotej 44 w Warszawie. Jest to penthouse, gdzie mieszkają różne gwiazdy, m.in. Robert Lewandowski i Joanna Krupa.

Mieszkańcy budynku mają dostęp do piętra sportowo-rekreacyjnego z 25-metrowym basenem, siłownią, sauną oraz SPA. Do dyspozycji lokatorów jest też letni taras i całoroczne jacuzzi.

Schody do nieba. 52. piętro z widokiem na całą Warszawę. Wyżej już się wejść nie dało - pisała niegdyś Karolina Ferenstein-Kraśko, zachwycając się budynkiem przy ul. Złotej 44.

Dwa lata temu najdroższe apartamenty przy Złotej 44 sprzedawano za przeszło 10 mln złotych. Jasne jest zatem, że Kraśko ma wielomilionowy majątek. Zdecydowanie nie należy on do grona biednych osób.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Sasin obiecuje zarobki jak w Niemczech. Prof. Orłowski: niech Niemcy przyjadą do Polski na saksy
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić