Oto najstarsza matka w Polsce. Tak dziś żyje Barbara Sienkiewicz

218

Barbara Sienkiewicz to polska aktorka, która została okrzyknięta "najstarszą matką w Polsce". Urodziła bliźnięta w wieku 60 lat! Z powodu dużego zainteresowania jej osobą, wycofała się z show-biznesu. Tak dziś żyje Barbara Sienkiewicz.

Oto najstarsza matka w Polsce. Tak dziś żyje Barbara Sienkiewicz
Oto najstarsza matka w Polsce. Tak dziś żyje Barbara Sienkiewicz (PAP, Leszek Szymański)

Barbara Sienkiewicz urodziła bliźnięta w wieku 60 lat. O aktorce zrobiło się głośno w 2015 roku. Jej ciąża zaskoczyła opinię publiczną i media szeroko rozpisywały się na temat "najstarszej matki w Polsce".

Dziś Barbara Sienkiewicz ma 67 lat. Choć gwiazda występowała w słynnych serialach takich jak "Ranczo", "Kryminalni", "Klan" czy "M jak miłość", postanowiła wycofać się z show-biznesu. Teraz bardzo chroni swoją prywatność.

Dzieci "najstarszej matki w Polsce" mają dziś 7 lat. Barbara Sienkiewicz urodziła chłopca Piotrusia i dziewczynkę Anię. Wychowuje pociechy sama. "Ojciec dziecka nie ma ani żadnych praw, ani obowiązków w stosunku do dzieci" - mówiła kilka lat temu w rozmowie z TVN.

Choć kiedyś paparazzi nie odstępowali Barbary na krok, dziś niewiele wiadomo o tym, jak żyje. Z medialnych doniesień wynika, że aktorka oprócz pary siedmiolatków opiekuje się mamą, która jeździ na wózku inwalidzkim. Kobieta ma mieszkać razem z córką i wnukami.

Jak żyje dziś "najstarsza matka w Polsce"? Według ustaleń "Super Expressu", mimo problemów finansowych, aktorka świetnie sobie radzi. Jej dzieci pasjonują się sztuką. Córka Ania nie czuje jeszcze pociągu do aktorstwa. Za to balet!

Ania kocha tańczyć. Chodzi do studium baletowego przy szkole baletowej na Moliera - tak tabloid cytuje swojego informatora.

Synek Barbary Sienkiewicz, Piotruś miał zacząć przygodę z aktorstwem. Już w 2020 roku zaczął występy w teatrze. Pojawiał się na scenie Opery Narodowej w "Madame Butterfly". Grał tam syna głównej bohaterki. Zdaniem pracownika teatru, chłopiec świetnie sobie poradził i wzbudzał zachwyt publiczności.

Zobacz także: 60-letnia matka bliźniaków: Nie dostaję zasiłku, bo powinnam płacić składki
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić