Gwiazdor eksperymentuje z ciałem. Mark Wahlberg już tak nie wygląda

33

Mark Wahlberg przyjął rolę w filmie "Stu". Fani nie spodziewali się, że aby wiarygodnie wcielić się w rolę swojego bohatera, aktor będzie zmuszony przejść prawdziwą metamorfozę. Nie wystarczyła charakteryzacja – konieczne okazało się znaczne przybranie na wadze.

Gwiazdor eksperymentuje z ciałem. Mark Wahlberg już tak nie wygląda
Mark Wahlberg już tak nie wygląda. Aktor zupełnie zmienił się dla roli w filmie "Stu" (Getty Images)

Jeszcze do niedawna znakiem rozpoznawczym Marka Wahlberga była wysportowana sylwetka. Jednak na potrzeby nowej roli w filmie aktor był zmuszony znacznie przytyć – i to w zaledwie sześć tygodni. 49-latek nie przeraził się jednak i ostatecznie podjął wyzwanie.

Mark Wahlberg – metamorfoza. Aktor zmienił się dla roli w "Stu"

Żeby przytyć 15 kilogramów w ciągu sześciu tygodni Mark Wahlberg był zmuszony przejść na specjalną dietę, ułożoną przez lekarzy i dietetyków. Aktor spożywał osiem posiłków dziennie, z których każdy miał po 7 tysięcy kalorii.

Ostatecznie Mark Wahlberg zdołał przybrać na wadze w rekordowym czasie, co najlepiej widać na wykonanych przez paparazzi zdjęciach. Wrażenie, że mamy do czynienia z zupełnie inną osobą, dodatkowo potęgują ostrzyżone na krótko włosy.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Mimo że zgodnie z planem Mark Wahlberg powinien był jeść w miarę zdrowo, nie zawsze mu się to udawało. Aktor zdradził w jednym z wywiadów, że chętnie korzystał z możliwości zamawiania wszystkiego, na co miał ochotę, nawet jeśli chodziło o słodycze czy fast foody.

Chcą, bym tył w tak zdrowy sposób, jak to tylko możliwe, a ja jestem... Kurczę, trwałem na diecie od tak dawna, że teraz po prostu chcę zjeść wszystko, co mam w zasięgu wzroku. Chcę iść do piekarni. (....) Chcę naleśników. Chcę zjeść wszystko, co tylko mogę dostać w swoje ręce – wspominał Mark Wahlberg w wywiadzie (VT.co).
Trwa ładowanie wpisu:instagram

"Stu" to debiut reżyserski Rosalind Ross. Film opowiada historię boksera, który zdecydował się zostać księdzem. Poza Wahlbergiem – aktorem i zarazem producentem – w produkcji wystąpi także Mel Gibson. Jego premiera ma odbyć się w 2022 roku.

Zobacz także: Zobacz też: Największe metamorfozy gwiazd
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić