Cóż za metamorfoza! Czy rozpoznasz tę aktorkę?

43

Gra w kasowych hitach. Maisie Williams w każdej roli jest rewelacyjna i... w każdej wygląda jak nie ona. Tym razem wręczała nagrodę na Brit Awards. I znów zaskoczyła wyglądem! Czy to naprawdę Arya z "Gry o tron"?

Cóż za metamorfoza! Czy rozpoznasz tę aktorkę?
Maisie Williams (Getty Images)

Maisie Williams uznawana jest za jedną z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia. 24-latka każdą rolą udowadnia, że zasługuje na uznanie fanów i krytyków. Nie przeszkadzają jej w dodatku ekstremalne metamorfozy na planach.

Mało tego. Maisie jest również wielką fanką zmiany wizerunku poza planem filmowym. Ostatnio zaskoczyła fanów totalną zmianą podczas wręczania nagrody w kategorii "Global Icon Award" na Brit Awards. Oczy wszystkich skierowane były właśnie na nią, a nie na laureatkę prestiżowej nagordy - Taylor Swift.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Fani przyzwyczaili się do jej ciemnych włosów i brwi. Teraz... postanowiła rozjaśnić je na platynowy blond. I żeby było jasne... Nie tylko włosy, ale również brwi! Niektórzy fani przecierali oczy ze zdziwienia, gdyż nie mogli rozpoznać w młodziutkiej aktorce Aryi z "Gry o tron".

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Można jedynie podejrzewać, że taka zmiana wizerunku związana jest m.in. z nową rolą. W końcu Maisie gra jedną z głównych ról w ekranizacji biografii Sex Pistols - Pamelę Rooke (Jordan).

24-latka nową rolą się nie chwaliła. Do sieci wyciekło jednak zdjęcie, na którym pozuje z blond irokezem na głowie! Fani już zastanawiają się, jak długo Maisie będzie miała rozjaśnione włosy i brwi, choć przyznają, że aktorka jest jak kameleon i w każdej wersji wygląda dobrze.

Autor: KLS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić