aktualizacja 

Oto Wojciechowska 30 lat temu. "Masakra"

34

Martyna Wojciechowska zdecydowała się na opublikowanie starego zdjęcia. Za pośrednictwem Instagrama pokazała, jak wyglądała 30 lat temu. Powiedzieć, że dziennikarka bardzo się zmieniła, to jak nic nie powiedzieć.

Oto Wojciechowska 30 lat temu. "Masakra"
Martyna Wojciechowska (Licencjodawca, AKPA)

Martyna Wojciechowska nie od razu została popularną podróżniczką. Pierwsze zawodowe kroki stawiała jako fotomodelka. Już za czasów liceum została zauważona przez jedną z agencji. Pojawiła się między innymi na okładce magazynu dla kobiet "Zwierciadło".

Jeszcze lepiej odnajdowała się przed kamerą. To sprawiło, że później zaczęła się spełniać w roli dziennikarki. Stała się też jedną z najpopularniejszych podróżniczek z naszego kraju.

Teraz Wojciechowskiej zebrało się na wspomnienia. Postanowiła opublikować w sieci fotkę wykonaną na początku lat 90. "To ja... 30 lat temu. Miałam wtedy jakieś 17 lat (...). MASAKRA" - napisała Martyna.

(...) Widzę młodą dziewczynę, która na siłę próbuje udawać dorosłą i ukryć swoją młodość, witalność i naturalność. Widzę też kanony urody z tamtych lat, które za "ładne" uznawały twarze przykryte grubą, sztuczną warstwą makijażu - dodała.
Cieszę się, że nie dałam się złapać w tę pułapkę i potem miałam już odwagę być sobą! Lubię dbać o siebie, ale lubię też przede wszystkim wyglądać jak ja i nie ukrywać swojego wieku. Mam 48 lat i czuję się o niebo lepiej - podkreśliła Wojciechowska.

W komentarzach odezwały się między innymi znane koleżanki. "Zrobiłaś mi dzień" - napisała Odeta Moro. "Najlepsza" - zachwycała się Edyta Litwiniuk.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Mało kto o tym wie. Tak kiedyś miała na imię Martyna Wojciechowska

Nie tak dawno Martyna Wojciechowska pokazała w sieci fotkę legitymacji szkolnej. Internautów zdziwiła rubryka imię. W tym miejscu warto przypomnieć, że w 2019 roku podróżniczka zdecydował się je zmienić.

Do tej pory to Marta Eliza podróżowała na krańce świata, od teraz będzie ORYGINALNA MARTYNA. Zamieniłam "opiekunkę ogniska domowego" (znaczenie imienia Marta z języka aramejskiego) na "wojowniczkę" (imię Martyna pochodzi od Marsa, boga wojny). To imię wybrało mnie wiele lat temu, jeszcze kiedy byłam dzieckiem, a teraz, po 45 latach postanowiłam to nareszcie sformalizować! Co za ulga! - pisała wówczas na Instagramie.
Zobacz także: Chaos na Krecie. "Biblijna katastrofa"
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić