aktualizacja 

Padło nazwisko Dowbor. Sensacyjne przecieki z TVN

175

Kilka dni temu sieć obiegła informacja o tym, że pięć gwiazd pożegnało się z programem "Dzień Dobry TVN". W związku z tym od razu pojawiły się liczne domysły, kto może pojawić się w roli prowadzących program po wakacjach. Serwisowi ShowNews.pl udało się dotrzeć do pierwszych typów.

Padło nazwisko Dowbor. Sensacyjne przecieki z TVN
Katarzyną Dowbor (AKPA, Podlewski)

W czwartek (22 czerwca) za pośrednictwem mediów społecznościowych stacja TVN powiadomiła o dużych i poważnych zwolnień w "Dzień Dobry TVN".

Kończymy kolejny sezon "Dzień Dobry TVN". Z całego serca dziękujemy naszym dotychczasowym prowadzącym Ani Kalczyńskiej, Andrzejowi Sołtysikowi, Małgosi Ohme za wspaniałą współpracę, ich profesjonalizm, uśmiech, otwartość na drugiego człowieka - czytamy na instagramowym profilu "Dzień Dobry TVN".

Oprócz wspomnianej trójki z obsady odchodzą również Agnieszka Woźniak-Starak oraz Małgorzata Rozenek-Majdan. "Jesienią 'Dzień Dobry TVN' czekają zmiany, o których będziemy informować niebawem" - zapowiada stacja.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: oJanachowska miała zastąpić Dowbor w programie "Nasz nowy dom"? Mamy komentarz

Nowi prowadzący "Dzień Dobry TVN"

W związku zaistniałą sytuacją od razu pojawiły się liczne spekulacje, kto po wakacjach zastąpi Annę Kalczyńską, Małgorzatę Ohme, czy Andrzeja Sołtysika.

Z informacji przekazanych przez serwis ShowNews.pl, wynika, że "producenci śniadaniówki najpierw chcieli sprawdzić 'drugi front' ekipy", czyli m.in. Mateusza Hładkiego i Roberta Stockingera.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Obaj od dłuższego czasu pracują już w  "Dzień Dobry TVN". Jednak możemy zobaczyć ich w krótkich wejściach na żywo.

Serwis ShowNews.pl dotarł też do informacji, według których do roli nowych prowadzących bierze się pod uwagę Marzenę Rogalską oraz Aleksandrę Kwaśniewską.

Przypomnijmy, że pierwsza z pań przez wiele lat związana była z TVP, gdzie prowadziła program "Pytanie na Śniadanie". Z kolei druga z kobiet przez lata pojawiała się w TVN Style, a w kwietniu tego roku poinformowano, że jej "Miasto Kobiet" znika z anteny.

Informator portalu wyznał również, że możliwe, iż śniadaniówka nawiąże współpracę z Katarzyną Dowbor, która niedawno rozstała się z Polsatem.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: NJA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić