"Pan Samochodzik" wraca na ekrany. Netflix zapowiada hit

42

"Pan Samochodzik i templariusze" to kultowa powieść autorstwa Zbigniewa Nienackiego. Na podstawie słynnej książki w latach 70. ubiegłego wieku powstał serial o tym samym tytule. Po latach "Pan Samochodzik" wraca na ekrany! Netflix pracuje nad nową ekranizacją. Ruszyły castingi.

"Pan Samochodzik" wraca na ekrany. Netflix zapowiada hit
"Pan Samochodzik" wraca na ekrany. Netflix pracuje nad nową ekranizacją (YouTube, Samochodzik i templariusze)

"Pan Samochodzik i templariusze" wracają na ekrany. Netflix poinformował, że bierze na warsztat słynną powieść Zbigniewa Nienackiego. Serial o tym samym tytule powstał w 1972 roku i cieszył się ogromną popularnością. Jak będzie tym razem?

Wszystko wskazuje na to, że "Pan Samochodzik" znów podbije serca widzów. Netflix, dla którego obraz wyprodukuje Orphan Studio, zapowiada premierę produkcji na przyszły rok. Reżyserią zajmuje się Antoni Nykowski, a scenariuszem Bartosz Sztybor.

Ruszyły castingi do "Pana Samochodzika". W całej Polsce poszukiwani są młodzi aktorzy i aktorki do głównych ról dziecięcych. Jak piszą twórcy, na przesłuchania zapraszają dzieci w wieku od 10 do 14 lat, które znają język polski. Mile widziane są zdolności aktorskie, jednak wcześniejsze doświadczenie przed kamerą nie jest wymagane.

Nasi bohaterowie to grupa przyjaciół głodna przygód i wyzwań. Jeśli czujesz, że twoje dziecko marzy o tym, by zagrać w filmie, a na pierwszym miejscu stawiacie na przygodę i zabawę, zapraszamy na castingi - zachęcają twórcy nowego "Pana Samochodzika".

Chętni na udział w przesłuchaniach mogli zaprezentować się już we Wrocławiu, Warszawie, Katowicach i Krakowie. Szansę na zdobycie roli w "Panu Samochodziku" mają jeszcze mieszkańcy Trójmiasta (29 kwietnia) oraz Lublina (30 kwietnia). Szczegóły znajdują się na grafice poniżej.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Zobacz także: Obejrzyj także: Bajka w towarzystwie pytona
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić