Paparazzi przyłapali Kingę Dudę. Nieładnie!

556

Kinga Duda stroni od mediów i nie udziela się w mediach społecznościowych. Córka prezydenta wyprowadziła się z rodzinnego domu, zamieszkała w stolicy, gdzie kontynuuje karierę prawniczki. Jedynym jej problemem jest nałóg, z którym w przeszłości zmagał się także Andrzej Duda. "Puszczającą dymka" Kingę przyłapali paparazzi. Prezydent kilka lat temu pokonał uzależnienie. Kiedy córka wreszcie pójdzie w jego ślady?

Paparazzi przyłapali Kingę Dudę. Nieładnie!
Kinga Duda (PAP, Łukasz Gągulski)

Córka prezydenta Polski już kilka lat temu zdecydowała się na karierę prawniczą. Skończyła studia w tym kierunku na Uniwersytecie Jagiellońskim. W 2019 roku otrzymała tytuł magistra, a jako jedna z najlepszych studentek roku była reprezentantką uczelni na międzynarodowym kursie, który odbywał się w Madrycie.

Oprócz tego ukończyła także studia podyplomowe z prawa amerykańskiego na Katolickim Uniwersytecie Columbus w Waszyngtonie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Maja Sablewska ocenia styl Agaty Dudy

Swoją karierę związała jednak z Polską i Warszawą, czyli blisko obecnego domu swoich rodziców. Pracę prawniczki zaczęła zaś w jednej z warszawskich kancelarii. Mimo nienagannej opinii, Kinga nie stroni od nałogów, a jej największą zmorą jest palenie papierosów.

W stolicy właśnie przyłapali ją paparazzi. "Szła otulona ciepłym szalem, z gołą głową, w ciemnym płaszczu i raz po raz puszczała dymek" - relacjonuje "Super Express". Kinga stawia na papierosy elektroniczne. Mimo wszystko jednak najlepiej dla jej zdrowia byłoby gdyby całkowicie rzuciła nałóg.

Co ciekawe, z tym samym nałogiem zmagał się kilka lat temu jej ojciec Andrzej. Prezydent wygrał jednak walkę z papierosami i od 2017 roku już nie pali.

Po święcie Trzech Króli w 2017 roku podjąłem poważną męską decyzję, że tym razem rzeczywiście rozstanę się z paleniem. Od 12 stycznia 2017 roku nie wziąłem papierosa do ust, nie paliłem papierosa ani żadnego innego tytoniu. Mogę powiedzieć, że jest to mój osobisty sukces. Polecam - tłumaczył prezydent, cytowany przez "Super Express".

Kinga Duda ukrywa życie prywatne

Kinga Duda stroni od mediów i nie udziela się w mediach społecznościowych. Jakiś czas temu media węszyły romans z popularnym aktorem Maciejem Musiałem, jednak ten studził emocje mówiąc, że Kinga jest "sympatyczną dziewczyną". Także plotki o rzekomym ślubie z tajemniczym chłopakiem okazały się wierutną bzdurą.

Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić