Pavlović zapytana o zdrowie Tyszkiewicz. Wymowna odpowiedź

7

Beata Tyszkiewicz wciąż cieszy się sporą popularnością. Aktorka przez wiele lat pojawiała się w przeróżnych produkcjach, dzięki czemu zyskała wielu fanów. Gwiazda jednak jakiś czas temu zniknęła z mediów. Powodem były kwestie zdrowotne. Czy fani mają powody do niepokoju? Redakcja ShowNews.pl postanowiła podpytać o to Iwonę Pavlović.

Pavlović zapytana o zdrowie Tyszkiewicz. Wymowna odpowiedź
Iwony Pavlović szczerze o Beacie Tyszkiewicz. "Bardzo za nią tęsknie" (AKPA, Kurnikowski, Paweł Wrzecion)

Beaty Tyszkiewicz z całą pewnością większości z was nie trzeba przedstawiać. Jako aktorka zadebiutowała jeszcze jako nastolatka. Ma na swoim koncie szereg ról, które skradły serca widzów i na dobre zapisały się w historii polskiego kina.

Mowa tutaj m.in. o "Zemście", "Lalce", Wszystko jest na sprzedaż". Beata Tyszkiewicz była również jurorką "Tańca z gwiazdami" w latach 2005-2010, gdy program emitowano w TVN. Po przerwie ponownie oceniała uczestników w okresie 2014-2017, czyli po przenosinach show do Polsatu.

Aktorka kilka lat temu temu wycofała się z życia publicznego - przestała pojawiać się na wydarzeniach medialnych i udzielać wywiadów. Powodem były problemy zdrowotne. Niedawno jednak postanowiła przerwać milczenie i udzieliła wywiadu, w którym zdradziła, dlaczego nie utrzymuje kontaktów ze znajomymi z branży.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Małgorzata Ostrowska-Królikowska mówi o "Tańcu z Gwiazdami". Zakończyła wywiad po "rodzinnym pytaniu"
W moim wieku z różnych względów, po części zdrowotnych, zmienia się styl życia, a w związku z tym charakter domu. Nie chciałabym obarczać nawet bliskich przyjaciół pewnym rozczarowaniem - powiedziała w rozmowie z Newsweekiem.

- Brak aktywności zawodowej sprawia, że nie ma już wspólnych projektów, które w naturalny sposób są tematem do rozmów. Wszystkich moich przyjaciół serdecznie pozdrawiam i myślę o nich często i ciepło - dodała.

Iwony Pavlović szczerze o Beacie Tyszkiewicz. "Bardzo za nią tęsknie"

W trakcie swojej kariery zawodowej Beata Tyszkiewicz miała okazję współpracować z różnymi osobami, w tym z Iwoną Pavlović. W związku w tym redakcja ShowNews.pl postanowiła podpytać tancerkę o stan zdrowia aktorki.

Jurorka "Tańca z Gwiazdami" powiedziała, że nie jest upoważniona do tego, by wypowiadać się na ten temat. Jednocześnie podkreśliła, że tęskni za Beatą Tyszkiewicz.

Beatka nie chce się z nikim kontaktować, więc ja też nie mogę być upoważniona do tego, żeby cokolwiek mówić na ten temat. Nie chce mieć kontaktów i ma do tego prawo. Wiele osób ją namawiało i namawia, ale ona nie chce i musi tak zostać. Szkoda. Za Beatką bardzo tęsknie, ale to jest jej decyzja i myślę, że trzeba to uszanować - powiedziała.
Autor: NJA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić