Małgorzata Socha powraca! Sensacyjne wieści

10

Takich wieści fani Małgorzaty Sochy zapewne się nie spodziewali. Popularna aktorka w rozmowie z "Faktem" ogłosiła, że powraca na plan "Na wspólnej"!

Małgorzata Socha powraca! Sensacyjne wieści
Małgorzata Socha (AKPA)

Małgorzata Socha w serialu "Na Wspólnej" pojawiała się od 2007 roku. Aktorka wcielała się w postać Zuzy Hoffer. Poza tym widzowie kojarzą ją z produkcji Polsatu pt. "Przyjaciółki".

Pod koniec 2022 roku "Fakt" poinformował, że Socha opuszcza szeregi serialu TVN-u. Ta wiadomość była przykrą niespodzianką dla jej wiernych fanów. Dlaczego celebrytka zdecydowała się na taki ruch?

Dla mnie było to bardzo trudne i długo się wahałam, bo byłam bardzo zżyta z produkcją, z aktorami. Poczułam jednak, że muszę zacząć robić coś innego i potrzebuję więcej przestrzeni na życie rodzinne. Musiałam z czegoś zrezygnować, żeby zachować życiowy balans. Nie można mieć wszystkiego - tłumaczyła tabloidowi.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Edyta Herbuś o nowej edycji TzG. Sama otrzymała propozycję udziału, ale z niej nie skorzystała.

Wówczas wszyscy spodziewali się, że produkcja "Na Wspólnej" zakończy wątek grany przez Małgorzatę Sochę. Spekulowano, że najpewniej zginie np. w wypadku. Ostatecznie jednak zdecydowano się na inne rozwiązanie - Zuza dowiedziała się o zdradzie serialowego męża, po czym wyprowadziła się z domu i wyjechała.

Małgosia wspólnie z produkcją serialu zdecydowała tak zakończyć swój wątek, żeby mieć otwartą furtkę na powrót do serialu. Socha nie chce definitywnie zamykać sobie drzwi do "Na Wspólnej", raczej więc idzie na dłuższy urlop. Możliwe nawet, że w międzyczasie będzie się pojawiać gościnnie - przekazała "Faktowi" osoba z produkcji na początku zeszłego roku.

Małgorzata Socha powraca do "Na Wspólnej"

Tymczasem okazało się, że Socha znów zamelduje się na planie "Na Wspólnej". Skąd taki pomysł?

Na chwilę wrócę do "Na Wspólnej", żeby poukładać niedomknięte sprawy, powyjaśniać. Nie mogę nic więcej zdradzić. Powiem tylko, że stanie się to bliżej wiosny - oznajmiła aktorka w rozmowie dziennikiem "Fakt".
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić