Perfekcyjna córka Doda. "Nie latam po domu z gołym tyłkiem"

14

Dorota "Doda" Rabczewska słynie z oryginalnych kreacji scenicznych, które często są nie tylko efektowne, ale i odważne. Gwiazda postanowiła zdradzić, czy ubiera się tak na co dzień. Wyjawiła również, czy jej mama jest zadowolona z tego, jak wygląda na koncertach.

Perfekcyjna córka Doda. "Nie latam po domu z gołym tyłkiem"
Doda słynie z odważnych kreacji scenicznych. Czy mamie podobają się jej stroje? (AKPA, Kurnikowski)

Doda opowiedziała o swoich relacjach z mamą w rozmowie z dziennikiem "Fakt". Okazało się, że na co dzień piosenkarka woli wygodniejsze i mniej spektakularne kreacje, szczególnie gdy odwiedza mamę. Gwiazdą nie kieruje jedynie strach przed krytyką.

Nie latam po domu z gołym tyłkiem w lateksowych stringach i z lateksową rękawiczką, i nie mówię do mamy: "Bitch, podaj to śniadanie" – deklaruje Doda ("Fakt").

Doda – mama krytykuje jej odważne stroje? Wiele osób się zdziwi

Jak przyznała Doda, Wanda Rabczewska, jej mama, nie mają nic przeciwko odważnym strojom córki. Wręcz przeciwnie, rozumie, że stanowią one element kreacji scenicznej.

Moja mama wie, że gdy się rozbieram, to jest to tylko i wyłącznie rodzaj show na potrzeby sceny, który pozwala mi realizować się artystycznie i wyżyć – tłumaczy Doda ("Fakt").
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Doda zdradziła, że mama nie tylko akceptuje jej wizerunek, lecz stara się aktywnie wspierać córkę. Nawet najodważniejsze stroje, które piosenkarce zdarza się nosić na scenie, dla Wandy Rabczewskiej stanowią wyłącznie formę sztuki.

Mama na moje przebieranki w pracy patrzy jak na dzieło sztuki, wizerunek sceniczny i swego rodzaju performance. Docenia to – podkreśla Doda ("Fakt").
Zobacz także: Zobacz też: Najgłośniejsze zdrady w show-biznesie
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić