Doda znowu bierze rozwód. Były narzeczony wbił jej szpilę

57

Doda i Emil Stępień ślubowali sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską w 2018 r. Teraz wokalistka żąda rozwodu z producentem filmowym, o którym było ostatnio głośno w kontekście problemów finansowych. Były narzeczony Dody połączył te dwa fakty i opublikował złośliwy komentarz.

Doda znowu bierze rozwód. Były narzeczony wbił jej szpilę
Doda i Emil Haidar w 2015 r. (AKPA)

W nocy z 9 na 10 czerwca Doda odpaliła prawdziwą bombę na Instagramie. Na swoim profilu obserwowanym przez ponad milion użytkowników zamieściła rzeczowy wpis, którym poinformowała o zaskakującej zmianie w swoim życiu prywatnym.

Zanim uprzedzi mnie "ktoś dyskretny"... Złożyłam pozew o rozwód. (…) Kulisy naszego rozstania pozostawiam dla siebie, podobnie jak i cały nasz 5-letni związek. Dziękuję wszystkim za wsparcie. Wierzę, że najlepsze jeszcze przede mną.

W ostatnim czasie pojawiały się sugestie o problemach małżeńskich Dody, ale temat rozwodu wypłynął dopiero teraz. I wygląda na to, że ten związek jest już na straconej pozycji.

Dla Dody to już drugie nieudane małżeństwo. W latach 2005-2008 była żoną Radosława Majdana. Była też kilkukrotnie zaręczona, m.in. z Adamem "Nergalem" Darskim, przed laty planowała też ślub z kobietą. W 2015 r. o rękę poprosił ją Emil Haidar. Do ślubu jednak nie doszło, a para zaczęła wkrótce toczyć batalię sądową.

To właśnie Haidar pokusił się o wymowny komentarz do nadchodzącego rozwodu Dody. Haidar zaimeścił na InstaStory zdjęcie artykułu o bankructwie Emila Stępnia oraz news o jego rozwodzie z Dodą.

Od siebie dodał tylko, że obie informacje dzielą 2 tygodnie, co bardzo go rozbawiło. Nie trudno zgadnąć, że Haidar chciał zasugerować, że związek Dody z mężem był oparty na pieniądzach.

Zobacz także: Stara miłość nie rdzewieje. Gwiazdorskie pary po przejściach
Autor: WKZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić