Piękne ciało i bąbelki. 52-letnia Jennifer Lopez pokazała się bez ubrań

98

Jennifer Lopez to gwiazda rozpoznawalna na całym świecie. Piosenkarka opowiadała niedawno, że w przeszłości miewała kompleksy. Dziś jednak w pełni akceptuje swoje ciało. Na nowym nagraniu zamieszczonym w mediach społecznościowych pozowała w wannie, promując markę kosmetyczną.

Piękne ciało i bąbelki. 52-letnia Jennifer Lopez pokazała się bez ubrań
Piękne ciało i bąbelki. 52-letnia Jennifer Lopez pokazała się bez ubrań (Instagram, JLO Beauty)

Jennifer Lopez jest wielką gwiazdą. Pokochały ją miliony fanów z różnych stron świata. Choć najlepsze lata piosenkarka ma już prawdopodobnie za sobą, wciąż nie daje o sobie zapomnieć. Tym razem zapozowała w wannie, a nagranie zamieściła w mediach społecznościowych. Odważny filmik powstał, rzecz jasna, w celach promocyjnych.

Kompleksy Jennifer Lopez to już przeszłość

Jennifer Lopez niedawno przyznała, że w przeszłości wpadła w kompleksy przez nieustające komentarze na temat jej pośladków. Wspominała m.in. niezręczny wywiad, w czasie którego prowadzący rozmowę dziennikarz zapytał ją o inne "sławne pośladki". Piosenkarka nie czuła się z tym komfortowo.

Było mi trudno, bo uważałam, że ludzie myślą o mnie jako o przedmiocie żartów – wyznała Jennifer Lopez w filmie "Halftime".
Po prostu miewałam bardzo niską samoocenę. Naprawdę wierzyłam w wiele z tego, co mnie mówiono – podsumowała gwiazda.

Wszystko wskazuje na to, że obecnie 52-letnia Jennifer Lopez nie ma żadnego problemu z akceptacją swojego wyglądu. Poniższe kadry z filmiku opublikowanego na Instagramie "JLO Beauty" mówią same za siebie.

Zobacz także: Dla tych gwiazd czas się zatrzymał
Autor: PTA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić