Karol Skomorowski| 

Piękny gest Artura Żmijewskiego. Przygarnął córkę i jej koleżankę pod swój dach

28

Po dość długim pobycie w Stanach Zjednoczonych córka Artura Żmijewskiego wróciła do rodzinnego domu. Jak się okazuje, nie przyjechała bez towarzystwa.

Piękny gest Artura Żmijewskiego. Przygarnął córkę i jej koleżankę pod swój dach
Piękny gest Artura Żmijewskiego. Przygarnął córkę i jej koleżankę pod swój dach (ONS)

Artur Żmijewski łącznie ma trójkę dzieci. Najstarsza z nich, 27-letnia Ewa, tak samo, jak jej tata, zdecydowała się na artystyczną ścieżkę kariery. W przeciwieństwie do ojca nie poszła jednak w kierunku aktorstwa. Jakiś czas temu jako bardzo młoda dziewczyna udała się do Stanów Zjednoczonych, gdzie studiuje muzykę. Najpierw uczyła się w Los Angeles College of Music a teraz w California Institute of the Arts. Ostatnio zaczęła również grać koncerty.

Mieszkając w Stanach Zjednoczonych, Ewa poznała kubańską wokalistkę o imieniu Shandy, z którą rozpoczęła muzyczną współpracę. Pomimo że dziewczyny nie mogą narzekać na brak zajęć za oceanem, ostatnio zdecydowały się rozwijać karierę także na terenie Polski. Jakiś czas temu "Życie na gorąco" poinformowało, że niedawno poznały Mietka Szcześniaka, z którym chcą stworzyć wspólny projekt.

Od osób znających piosenkarza dochodzą sygnały, że myślą o wspólnym projekcie. Doskonale się rozumieją, a Szcześniak chciałby stworzyć coś z dziewczynami. Podoba mu się ich podejście do muzyki. Widzi, że mają potencjał i uważa, że wspólnymi siłami mogliby stworzyć coś, co Polacy docenią i pokochają – donosił informator "Życia na gorąco".
Zobacz także: ZOBACZ TAKŻE: Synowie Artura Żmijewskiego nie poszli w jego ślady

Początkowo Ewa i Shandy zamierzały równolegle pracować w Polsce, jak i za granicą. Niestety z powodu pandemii koronawirusa musiały zmienić swoje plany. Na szczęście Żmijewscy okazali się bardzo gościnni dla artystki z Kuby i pozwolili jej zameldować się w ich domu w Polsce.

Idę do urzędu, muszę się zameldować - wyznała Shandy na swoim profilu w mediach społecznościowych.
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić