Piotr Kraśko wylądował w szpitalu! Wiadomo, co mu dolega

176

Pudelek podał, że Piotr Kraśko trafił do jednej z warszawskich placówek medycznych. Dziennikarz, który ostatnio ma sporo problemów, musiał poddać się szeregowi specjalistycznych badań.

Piotr Kraśko wylądował w szpitalu! Wiadomo, co mu dolega
Piotr Kraśko (AKPA)

O problemach Piotra Kraśki w ostatnim czasie jest bardzo głośno. Minione dni prasa poświęciła na to, by rozpisywać się o nadużyciu, jakiego rzekomo się dopuścił. Wszystko zaczęło się od publikacji TVP Info, które zasugerowało, że dziennikarz unikał płacenia podatków.

Kraśko zabrał głos na ten temat i wyjaśnił w sieci, że "wszystkie kwestie podatkowe zostały wyjaśnione w Urzędzie Skarbowym 5 lat temu".

Mimo wszystko doniesienia medialne były szeroko komentowane. Podobnie jak to, że Kraśko przez sześć lat prowadził samochód bez uprawnień. Wyszło to na jaw w grudniu 2021 roku.

Piotr Kraśko w szpitalu. Co się dzieje?

Z pewnością ostatnio dziennikarz przeżywa trudne chwile, co mogło odbić się na jego zdrowiu. Pudelek ustalił, że Kraśko trafił do szpitala.

Uzyskaliśmy nieoficjalne potwierdzenie w szpitalu, że rzeczywiście dziennikarz przebywa w jednej z warszawskich placówek medycznych, gdzie poddawany jest szeregowi badań w związku z problemami z ciśnieniem - zaznaczył serwis.
Zobacz także: Małgorzata Rozenek wspomina bal charytatywny Omeny Mensah: "To była symboliczna kwota"
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić