Piotr Kraśko zyska nową rolę. TVN ma jasny plan

32

Piotr Kraśko ma za sobą bardzo trudny czas. Dziennikarz przez kilka miesięcy przebywał na zwolnieniu lekarskim, ale w końcu nadszedł moment, by wrócić do pracy. Pojawiły się doniesienia na temat tego, co będzie robić w TVN.

Piotr Kraśko zyska nową rolę. TVN ma jasny plan
Piotr Kraśko (AKPA, AKPA)

O wybrykach Piotra Kraśki było bardzo głośno. Dziennikarz musiał zmierzyć się z lawiną krytyki po tym, jak wyszło na jaw, że jeździł bez prawa jazdy. Poza tym światło dzienne ujrzały informacje o jego perturbacjach podatkowych. Kraśko podupadł zdrowotnie i przebywał na zwolnieniu lekarskim.

To już jednak historia. Dziennikarz wraca do pracy w TVN. Jeden z jego kolegów po fachu zdradził w rozmowie z portalem Wirtualne Media, jak ma przebiegać ten powrót.

Oni go wypuścili po to, żeby zobaczyć, jaka będzie reakcja. Od tego, jaka będzie reakcja zewnętrzna i wewnętrzna – co jest bardzo istotne – będzie zależała przyszłość Kraśki. Gdybym miał obstawiać, to podejrzewam, że "na miękko" będzie wracał do "Faktów". Myślę, że zacznie się od rozmów z politykami, które będą wypuszczane w TVN24, potem będzie prowadził "Fakty po Faktach", a jeśli odbiór będzie pozytywny, to wróci także do "Faktów". Decyzja zostanie podjęta jak szefostwo zorientuje się, jaki jest nastrój. Tak u nas się mówi - ujawnił informator wirtualnemedia.pl.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Ewa Chodakowska o rosnącym problemie choroby na otyłość

Takie zadanie ma otrzymać Piotr Kraśko

Rzekomo pojawiła się koncepcja zakładająca wysłanie Piotra Kraśki do Ukrainy, która walczy z rosyjskim agresorem. Finalnie jednak zrezygnowano z tego pomysłu. Okazuje się, że dziennikarz ma otrzymać zadanie polegające na przeprowadzaniu wywiadów z ważnymi osobami.

W kuluarach kolegiów newsowych mówi się, że Kraśko będzie teraz przeprowadzał wywiady z ważnymi postaciami życia publicznego. Potem zacznie ponownie prowadzić "Fakty po Faktach". Data nie jest jeszcze jednak znana. Na razie nic nie wiadomo o jego powrocie na główną antenę TVN - podsumował rozmówca wspomnianego serwisu.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić