aktualizacja 

Pisarek szczerze. To się zmieniło po ślubie z dziedzicem fortuny

25

Karolina Pisarek 10 czerwca wyszła za mąż. Modelka poślubiła Rogera Sallę. Kilka dni po złożeniu przysięgi zebrała się na szczerość. Chodzi o partnera i to, co zmieniło się po ślubie.

Pisarek szczerze. To się zmieniło po ślubie z dziedzicem fortuny
Karolina Pisarek zebrała się na szczerość. Chodzi o partnera (Instagram)

Karolina Pisarek niedawno wyszła za mąż. Modelka, która zasłynęła dzięki programowi "Top Model", dziś jest znana nie tylko w Polsce, ale też na całym świecie. Ciężka praca opłaciła się gwieździe i wesele zorganizowała z prawdziwym przytupem.

Mąż Karoliny Pisarek to Roger Salla. Jest piłkarzem i prezesem firmy zajmującej się e-commerce. To również spadkobierca wielkiej fortuny, bowiem jego ojciec, Marek, jest milionerem i biznesmenem. Zdaje się, że Pisarek i Salla dobrali się idealnie. Oboje są przedsiębiorczy i lubią wygodne życie!

Od 10 dni Karolina i Roger żyją bajecznym ślubem. Modelka nieustannie dzieli się z fanami nagraniami i zdjęciami z ceremonii. Na najnowszym nagraniu zaprezentowała skrót wydarzeń z pamiętnej nocy. Nie zabrakło też podpisu, w którym zdradziła, co w jej związku zmieniło się po ślubie.

Karolina Pisarek zebrała się na szczerość. Chodzi o partnera

Choć minęło dopiero kilka dni, Karolina już czuje, że jej relacja z Rogerem wygląda nieco inaczej. "Kiedyś zadawałam pytania "i jak? Zmieniło się coś po ślubie?". Zazwyczaj słyszałam odpowiedz "w sumie to nic". Dziś te pytania kierowane są w moją stronę" - pisze modelka.

Moja odpowiedź: nieco się różni. Budzę się szczęśliwsza, spokojniejsza, bardziej spełniona. Miłość, która wypełnia mnie całą jest potężna. Czuję jeszcze większą wdzięczność, a miłość do mojego już MĘŻA weszła na inny level. Codziennie się wzruszam patrząc na Rogera dziękując, że mam tak wspaniałą osobę u boku - pisze Karolina Pisarek.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Michał Wiśniewski nadal uderza w Karolinę Pisarek? "Nie poszedłem do "TzG", bo wystawiłbym się na pośmiewisko"
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić