aktualizacja 

Wpadka Pisarek na ślubie. Cała Polska to zobaczyła

81

Świat polskiego show-biznesu żyje piątkowym ślubem Karoliny Pisarek z Rogerem Sallą. Modelka lśniła podczas hucznego wesela, ale nie ustrzegła się wpadki.

Wpadka Pisarek na ślubie. Cała Polska to zobaczyła
Pierwszy taniec Karoliny Pisarek (Instagram)

Karolina Pisarek od kilku miesięcy przygotowywała się do swojego ślubu z Rogerem Sallą. W piątek nadszedł długo wyczekiwany dzień. Była uczestniczka "Top Model" powiedziała "tak" swojemu ukochanemu. Ceremonia odbyła się w w luksusowym kompleksie Pałac i Folwark Łochów pod Warszawą.

Wśród gości znalazło się kilka głośnych nazwisk - m.in. Klaudia El Dursi, Małgorzata Pieczonka, Małgorzata Leitner, Anna Markowska, czy Marcin Dubiel. To jednak Pisarek była gwiazdą tego dnia, a uwaga była w pełni skupiona na niej.

Choć modelka zaangażowała ochronę do tego, aby przeganiała natarczywych fotoreporterów, w mediach społecznościowych nie brakuje nagrań z hucznego wesela. Na swoich kanałach udostępniali je goście obecni na uroczystości.

I to właśnie na jednym z nagrań widzowie mogli dostrzec wpadkę Pisarek podczas pierwszego tańca. Para młoda zatańczyła do przeboju rapeta Labrinth - "Forever". Gdy modelka znalazła się w ramionach ukochanego, w pewnym momencie pokazała nieco zbyt dużo.

Choć trwało to zaledwie moment, nic nie umknęło oczom internautów. Myślicie, że gwiazda będzie miała żal do swoich gości?

Zobacz także: Małgorzata Rozenek już szykuje się na warszawską Paradę Równości
Autor: PSW
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić