Po 20 latach opuszcza TVN. "To nie była tylko moja decyzja"

14

Jolanta Konopka kończy współpracę z TVN. Ze stacją żegna się po przeszło 20 latach współpracy. Pojawiły się już doniesienia na temat tego, kto ją zastąpi.

Po 20 latach opuszcza TVN. "To nie była tylko moja decyzja"
Jolanta Konopka (Player)

Konopka była bardzo długo związana z TVN. Magazyn śledczy reporterów "Superwizjer" prowadziła od 2001 roku. Wcześniej była gospodarzem "Faktów Południe".

Karierę zaczynała w krakowskiej Telewizji Krater i Polonii 1. Z wykształcenia jest technikiem ochrony środowiska.

To ostatnie premierowe wydanie "Superwizjera", które mam przyjemność prowadzić. Przez ponad 20 lat byłam częścią zespołu, który w bezkompromisowy sposób opisuje rzeczywistość wokół nas. W tym czasie wielokrotnie otrzymywałam od naszych widzów słowa uznania i wyrazy wsparcia. Dziękuję za te wspólne lata. Wszystkiego dobrego i do widzenia! - mówiła Konopka pod koniec wtorkowego programu.

Jolanta Konopka przechodzi na emeryturę

W rozmowie z wirtualnemedia.pl Jolanta Konopka potwierdziła, że przechodzi na emeryturę.

To nie była tylko moja decyzja. To wyszło ze strony firmy. Jeszcze chwilkę popracowałam jako wolny strzelec i tyle - powiedziała wieloletnia prowadząca "Superwizjera".

Nie wyklucza, że w przyszłości pojawi się jeszcze w jakimś medium. - W TVN na pewno już nie. Nie zastanawiałam się jeszcze gdzie. Zaczynam odpoczywać. Po tylu latach pracy należy mi się odpoczynek. Raz było lepiej, raz gorzej, ale myślę, że bardzo dobrze będę wspominać te lata - dodała.

Zdradziła też, że zastąpi ją Jarosław Jabrzyk, szef zespołu i producent "Superwizjera". Program ma się ukazywać już tylko na antenie TVN24.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić