"Pokazują więcej, niż mają". Krupa zdradziła prawdę o "The Real Housewives"

20

W jesiennej ramówce Polsatu pojawi się nowe show o życiu obrzydliwie bogatych Polek - "The Real Housewives Warszawa". W teorii do programu wybierane są kobiety sukcesu, ale zdaniem Joanny Krupy ważniejsze bywa parcie na szkło. Modelka zna przypadki, gdy uczestniczki chwaliły się nieswoimi domami i wypożyczonymi autami.

"Pokazują więcej, niż mają". Krupa zdradziła prawdę o "The Real Housewives"
Joanna Krupa i niektóre uczestniczki polskiej edycji "The Real Housewives" (KAPiF)

Program "The Real Housewives" cieszy się od lat wielką popularnością, a kolejne edycje powstają w wielu krajach. Swoje luksusowe życie pokazywały już bogaczki z Australii, Francji, Włoch, Niderlandów, Węgier, Grecji i USA. Jesienią Polsat wyemituje pierwszy odcinek "The Real Housewives Warszawa".

Joanna Krupa, która w latach 2012-2013 występowała w "The Real Housewives of Miami", wyznała w rozmowie z Plotkiem, że gdyby mogła cofnąć czas, to pewnie by tego nie powtórzyła. Wszystko przez zawiść i złe emocje, które dominowały w relacjach między uczestniczkami show.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Krupa o evantach w Stanach Zjednoczonych: "W Polsce jest bardziej swojsko. Wolę tu chodzić"
Pokazywałam prawdę i myślę, że za dużo pokazywałam. Jak weszłam do tego programu, to już to było po moim sukcesie. Robiłam wiele okładek, byłam po "Tańcu z Gwiazdami" i innych programach. Te kobiety naprawdę mnie nienawidziły, bo ja weszłam po sukcesie i one czuły, że muszą być moimi rywalkami, by o nich było głośno - opowiadała Krupa.

Jurorka "Top Model" zdradziła również, że w amerykańskiej edycji oszukiwanie widza było na porządku dziennym, bo "producenci lubili często rozkręcać akcję". Kobiety "często udawały, że mają jakiś sukces", pokazywały nieswoje domy i wypożyczone samochody. - Bardzo nakręcały i pokazywały, że więcej mają, niż miały w rzeczywistości. To nie było takie szczere reality show. Jest to manipulacja - dodała bez ogródek.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Krupa podkreśliła również, że "The Real Housewives" to program przydatny przede wszystkim celebrytkom z parciem na szkło, a nie prawdziwych kobiet sukcesu.

- To bardziej dla ludzi, którzy chcą być w telewizji, chcą być sławni, ale do końca nie mają swojego brandu i nie dbają o to, jakie są konsekwencje, czy chcą się pokazać ze złej strony - mówiła Joanna Krupa.
Autor: WKZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić