aktualizacja 

Politycy potwierdzają. Sensacyjne doniesienia. Chodzi o Rozenek-Majdan

72

Czy Małgorzata Rozenek-Majdan przeprowadzi w Sejmie test białej rękawiczki? Za kulisami na Wiejskiej coraz głośniej mówi się, że celebrytka jesienią zasili listy PO, by wesprzeć Donalda Tuska. Te doniesienia w rozmowach z politykami potwierdza "Super Express".

Politycy potwierdzają. Sensacyjne doniesienia. Chodzi o Rozenek-Majdan
Małgorzata Rozenek-Majdan szykuje się do jesiennych wyborów? (AKPA, AKPA)

O tym, że byłby to potężny transfer z showbiznesu do świata polityki wprost mówią politycy związani z Platformą Obywatelską. Małgorzata Rozenek-Majdan, choć głównie znana z telewizji i Instagrama, nigdy nie kryła swoich politycznych sympatii.

Celebrytka angażuje się w akcje o politycznym podtekście, jak w przypadku Strajku Kobiet. Jako matka dziecka poczętego dzięki metodzie in vitro, mocno wspiera starania rodziców, a ostatnie miesiące spędziła współtworząc projekt ustawy dotyczącej wspierania tej metody przez państwo.

To właśnie prace legislacyjne w bliskim otoczeniu polityków sprawiły, że Małgorzata Rozenek- Majdan dała się poznać jako wytrawna polityczka. Potwierdzają to w rozmowie z tabloidem osoby bezpośrednio związane z PO.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Podręcznik prof. Roszkowskiego to “hit”. Wzbudza skrajne emocje
Małgorzata Rozenek-Majdan okazała się być pełnokrwistą działaczką, społecznicą. A do tego jest sympatyczną, lubianą i cenioną osobą – mówi cytowana przez "Super Express" Iwona Śledzińska Katarasińska z PO.

O możliwym transferze mówią też inni, wprost na łamach "SE" wspomina o nim Paweł Poncyliusz, wiceprzewodniczący klubu Koalicji Obywatelskiej. - Spodziewam się i przypuszczam, że wystartuje w wyborach do Sejmu - mówi

Te sensacyjne wieści nie dziwią tak bardzo gdy tylko uważnie spojrzy się na życiorys celebrytki. Polityczne konotacje towarzyszą członkom jej rodziny od lat. I choć nie zawsze są zgodne z linią, której od lat wierna jest gwiazda TVN, stanowią mocny grunt pod tego typu działalność.

Jak przypomina tabloid, w politykę zaangażowany był Stanisław Kostrzewski, ojciec Małgorzaty Rozenek-Majdan, który przez lata pełnił funkcję skarbnika w PiS. Natomiast z ramienia PO jako radny sejmiku wojewódzkiego, udzielał się sam Radosław Majdan, mąż celebrytki.

Autor: BBI
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić