aktualizacja 

Pracuje z Rozenek. Nie owijał w bawełnę

100

Małgorzata Rozenek-Majdan jest jedną z gwiazd programu śniadaniowego "Dzień Dobry TVN". Jej współprowadzący to Krzysztof Skórzyński. Nieoczekiwanie prezenter postanowił wyjawić, jak wygląda praca z żoną Radosława Majdana. Nie tego spodziewali się fani?

Pracuje z Rozenek. Nie owijał w bawełnę
Czy Małgorzata Rozenek jest dobrą współpracowniczką? A może wręcz przeciwnie? (AKPA, AKPA)

Krzysztof Skórzyński ujawnił kulisy pracy z Małgorzatą Rozenek w wywiadzie dla portalu Jastrząb Post. Prezenter "Dzień Dobry TVN" postanowił niczego nie ukrywać i wyznał, że ich relacje nie zawsze układały się idealnie.

Gdybyśmy się we wszystkim zgadzali, to nie bylibyśmy sobą – stwierdził otwarcie Krzysztof Skórzyński.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Małgorzata Rozenek wierzy w moc biżuterii

Krzysztof Skórzyński o pracy z Małgorzatą Rozenek w "Dzień Dobry TVN"

Prezenter "Dzień Dobry TVN" przyznał, że nie raz i nie dwa między nim a Małgorzatą Rozenek dochodziło do sporów. Na szczęście są to wyłącznie konstruktywne dyskusje, z których obie strony wiele dla siebie czerpią. Skórzyński ma nadzieję, że panująca między nimi dynamika znajduje aprobatę u widzów.

W wielu tematach się spieramy, ale to jest super. W przypadku wielu tematów, które podejmuję w "Dzień Dobry TVN", każde z nas ma zupełnie inny punkt widzenia i to mam nadzieję, że jest interesujące dla widzów, że jak się spotykają te nasze różne punkty widzenia, to dla wielu z nich jest to atrakcyjne, bo w każdym z nas są w stanie odnaleźć siebie – wyjaśnił Krzysztof Skórzyński w rozmowie z Jastrząb Post.
Zobacz także: Krzysztof Skórzyński o kłótniach z Małgorzatą Rozenek. Tak naprawdę wyglądają ich relacje

Krzysztof Skórzyński nie szczędził swojej koleżance po fachu wyrazów uznania. Jak podkreślił, Małgorzata Rozenek należy do niezwykle pracowitych osób, a do tego – perfekcjonistką, nieszczędzącą wysiłków w staranne wypełnianie powierzonych zadań.

Małgosia jest jedną z najbardziej pracowitych osób, jakie kiedykolwiek poznałem. Ilość pracy, którą Małgosia wkłada w to, żeby się rozwijać, jest czymś absolutnie imponującym – zachwalał swoją koleżankę Krzysztof Skórzyński.
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić