Adam Dąbrowski
Adam Dąbrowski| 

Polska aktorka nie mogła chodzić. Doniesienia o operacji

8

Monika Jarosińska to polska aktorka znana z seriali telewizyjnych, a przez ostatnie lata żyjąca z dala szumu medialnego na Malcie. Teraz wyszło na jaw, że zmagała się z poważnym schorzeniem. Niezbędny był zabieg.

Polska aktorka nie mogła chodzić. Doniesienia o operacji
Monika Jarosińska po powrocie do Polski poddała się operacji kręgosłupa (AKPA, Instagram)

W rozmowie z "Super Expressem" pochodząca z Będzina aktorka opowiedziała o swoich problemach zdrowotnych.

Ze względu na pęknięty dysk, który uciskał na korzenie nerwowe, aktorka nie mogła chodzić. Ból początkowo ujarzmiały leki, choć i one przestały działać.

Przez trzy miesiące głównie leżałam. I nawet nie wiem, jak je przetrwałam. Na stoliku obok mnie leżały tylko leki przeciwbólowe oraz leki zwiotczające mięśnie, żeby zmniejszyć nacisk na nerw. Ale nawet one w pewnym momencie przestały działać, więc każdy ruch powodował ból, którego nie potrafię z niczym porównać - wyznaje aktorka w rozmowie z "Super Expressem".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Msza za Michaela Jacksona. Intencję zamówiła starsza pani

Niezbędna była operacja

Po powrocie do Polski z emigracji na Malcie, aktorka od razu zdecydowała się na operację kręgosłupa, którą przeszła w piątek. Na szczęście wszystko skończyło się pomyślnie - aktorka wyznaje, że po operacji ból natychmiast ustąpił:

Nie do wiary, że coś takiego potrafiło rujnować mi życie przez tyle miesięcy! W sobotę po raz pierwszy od dawna zaczęłam chodzić bez bólu! Teraz zajdę daleko! - cieszy się aktorka w rozmowie z "Super Expressem".

Monika Jarosińska - z Będzina na Maltę

Monika Jarosińska urodziła się w 1974 roku w Będzinie. W 1995 ukończyła Studium Aktorskie "Lart-Studio" w Krakowie. Natomiast w roku 1999, Wydział Aktorski w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi.

Występowała w takich filmach jak "Quo vadis", "Dzień świra", "Pitbull", czy niedawno "Król życia". Widzowie szklanego ekranu znają ją przede wszystkim z ról w serialach "Samo życie" oraz "Dziewczyny z Lwowa".

Aktorka również udzielała się muzycznie - w 2005 roku wystartowała w polskich preselekcjach do Eurowizji 2005, w którym zajęła drugie miejsce wraz z Zenonem Boczarą w piosence "First kiss", a niedawno występuje również pod klubowym aliasem Mo-J.

Zobacz także: Monika Mo-J Jarosińska - Simply Falling - Mr. Root Remix - Official Video

7 lat temu Monika Jarosińska postanowiła spełnić swoje marzenie i zamieszkać wraz z mężem na wyspie - aktorka wybrała Maltę na Morzu Śródźiemnym.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić