aktualizacja 

Polska siatkarka jest bardzo zakochana, to zdjęcie nie pozostawia złudzeń

15

Martyna Grajber jest zakochana od dawna! Reprezentantka Polski od ponad 11 lat jest w szczęśliwym związku z siatkarzem, który gra w Pluslidze. I to on jest autorem jej niektórych zdjęć.

Polska siatkarka jest bardzo zakochana, to zdjęcie nie pozostawia złudzeń
Martyna Grajber i Jan Nowakowski (Instagram)

Trudno znaleźć kogoś, kto nie zna Martyny Grajber. To siatkarka, która występuje w ŁKS Commercecon Łódź, a ponadto jest przyjmującą reprezentacji Polski. Na swoim koncie ma medale zdobyte z Chemikiem Police czy Budowlanymi Łódź.

Fani ją uwielbiają! Powód jest prosty. Martyna Grajber kocha mieć świetny kontakt ze swoimi obserwatorami. Dzieli się nimi swoim prywatnym życiem, ale także bawi swoimi memami.

Jednak jeśli ktoś miał nadzieję, że skradnie jej serce, to na to za późno. Jan Nowakowski jest jej partnerem od bardzo dawna. 25 listopada siatkarka pisała, że znają się już od 12 lat! "I pomyśleć, że ta parka ze zdjęcia zaczynała swoje podboje miłosne w czasach kiedy jeszcze pytało się o chodzenie, a gadu gadu było top 1" - pisała wtedy.

Partner Grajber to też siatkarz. Gra w LUK Lublin, a wcześniej występował m.in. w Vervie Warszawa czy GKS-ie Katowice. Miał też okazję znaleźć się w szerokiej kadrze reprezentacji Polski.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Co oni zrobili?! Takiego rzutu wolnego jeszcze nie było w historii piłki nożnej (wideo)
Autor: DKP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić