Polskie polityczki i politycy jako Barbie i Kenowie. Kto wygląda najlepiej?

Film "Barbie" od dnia premiery święci tryumfy w kinach na całym świecie. Widzowie często nie poprzestają na obejrzeniu produkcji, lecz także m.in. korzystają z generatora, za pomocą którego mogą "zmienić" samych siebie w lalki. A jak w wydaniu Barbie i Kenów wypadają znani politycy i polityczki?

Tak Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski prezentują się jako Kenowie. Który jest przystojniejszy?Tak Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski prezentują się jako Kenowie. Który jest przystojniejszy?
Źródło zdjęć: © BaiRBIE.me

"Barbie" to film wyreżyserowany przez amerykańską aktorkę, reżyserkę i scenarzystkę Gretę Gerwig. Ma ona na koncie inne głośne produkcje, na przykład "Lady Bird", za którą została, jako piąta kobieta w historii Oscarów, nominowana do najważniejszej nagrody filmowej.

Film "Barbie". Andrzej Duda i inni bohaterowie sceny politycznej jako lalki

Postanowiliśmy przerobić zdjęcia Andrzeja Dudy oraz Rafała Trzaskowskiego. Który z panów wyszedł na tym lepiej? Jeden wygląda jak stereotypowy "twardziel", drugiemu udało się zachować powagę i elegancję.

Tak Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski prezentują się jako Kenowie. Który jest przystojniejszy?
Rywalizowali o fotel prezydenta Polski, a który jest górą w rywalizacji na urodę? © BaiRBIE.me

Donald Tusk i Mateusz Morawiecki są jednymi z najbardziej wpływowych ludzi w Polsce. A który z graczy naszej rodzimej sceny politycznej jest przystojniejszym Kenem?

Mateusz Morawiecki czy Donald Tusk? Który z wysoko postawionych polskich polityków wypadł lepiej?
Mateusz Morawiecki czy Donald Tusk? Który z wysoko postawionych polskich polityków wypadł lepiej? © BaiRBIE.me

Nie spodziewaliśmy się, że Lech Wałęsa w roli Kena będzie tak przystojny! A może to jednak Aleksander Kwaśniewski wypada lepiej? Koniecznie wyraźcie swoją opinię w komentarzach.

Potraficie rozróżnić, który z Kenów to Lech Wałęsa, a który Aleksander Kwaśniewski?
Potraficie rozróżnić, który z Kenów to Lech Wałęsa, a który Aleksander Kwaśniewski? © BaiRBIE.me

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz też: BARBIE FEET nowy trend na Instagramie

Ostatnio było głośno o sporze, jaki wybuchł między Michałem Kołodziejczakiem i Januszem Kowalskim. Czy przedstawiciel Agrounii wygrał z polskim posłem w pojedynku na "fajność" w tej nietypowej wersji?

O tych panach, a dokładniej ich kłótni, było niedawno głośno. To oczywiście Janusz Kowalski i Michał Kołodziejczak, który jest który?
O tych panach, a dokładniej ich kłótni, było niedawno głośno. To oczywiście Janusz Kowalski i Michał Kołodziejczak, który jest który? © BaiRBIE.me

Małgorzata Kidawa-Błońska i Beata Szydło jeszcze kilka lat temu były najbardziej wpływowymi kobietami swoich partii. Czy równie spektakularnie prezentują się jako lalki?

Małgorzata Kidawa-Błońska i Beata Szydło rywalizują ze sobą na scenie politycznej. A która wygrywa rywalizację na fajniejszą Barbie?
Małgorzata Kidawa-Błońska i Beata Szydło rywalizują ze sobą na scenie politycznej. A która wygrywa rywalizację na fajniejszą Barbie? © BaiRBIE.me

Klaudia Jachira nigdy nie kryła, że nie po drodze jej z poglądami Kai Godek. Czy stworzone przez sztuczną inteligencję wersje Barbie obu posłanek oddają ich realne charaktery?

Klaudia Jachira, a może Kaja Godek? Która z pań wypada korzystniej jako Barbie?
Klaudia Jachira, a może Kaja Godek? Która z pań wypada korzystniej jako Barbie? © BaiRBIE.me

I oto na koniec mamy dwie najbardziej znane przedstawicielki konserwatywnej i lewicowej stron polskiej polityki. O kim mowa? Oczywiście, że Krystynie Pawłowicz i Annie Marii Żukowskiej!

Potraficie rozpoznać, która z Barbie to Krystyna Pawłowicz, a w którą została zamieniona jej polityczna oponentka Anna Maria Żukowska?
Potraficie rozpoznać, która z Barbie to Krystyna Pawłowicz, a w którą została zamieniona jej polityczna oponentka Anna Maria Żukowska? © BaiRBIE.me
Źródło artykułu: o2pl
Wybrane dla Ciebie
Zginęła z rąk żołnierzy Armii Czerwonej. Przeniosą jej szczątki po 80 latach
Zginęła z rąk żołnierzy Armii Czerwonej. Przeniosą jej szczątki po 80 latach
Grecja przekazała decyzję. Bartosz G. wraca do Polski
Grecja przekazała decyzję. Bartosz G. wraca do Polski
Taka karteczka na klatce. Aż zrobił zdjęcie. "Wzruszyłem się"
Taka karteczka na klatce. Aż zrobił zdjęcie. "Wzruszyłem się"
Bójka pod McDonald's. Pokazali nagranie
Bójka pod McDonald's. Pokazali nagranie
Dramatyczne sceny na A4. Bus stanął w płomieniach
Dramatyczne sceny na A4. Bus stanął w płomieniach
Europa wejść do rozmów z Putinem. Jasne stanowisko Macrona
Europa wejść do rozmów z Putinem. Jasne stanowisko Macrona
Zakopane ma problem z alkoholem. "Ludzie tracą kontrolę"
Zakopane ma problem z alkoholem. "Ludzie tracą kontrolę"
Zakrył twarz i podpalił posterunek. Już wiadomo, dlaczego to zrobił
Zakrył twarz i podpalił posterunek. Już wiadomo, dlaczego to zrobił
Nowy milioner w Polsce. Ujawnili, gdzie padła "szóstka" w Lotto Plus
Nowy milioner w Polsce. Ujawnili, gdzie padła "szóstka" w Lotto Plus
Gościli Kim Dzong Una. Podali mu pastę pszenną i sos sojowy
Gościli Kim Dzong Una. Podali mu pastę pszenną i sos sojowy
Fałszywy lekarz oszukał seniorkę. Straciła 20 tys. złotych
Fałszywy lekarz oszukał seniorkę. Straciła 20 tys. złotych
Ukraina odzyskała ciała 1003 żołnierzy. Pomógł Czerwony Krzyż
Ukraina odzyskała ciała 1003 żołnierzy. Pomógł Czerwony Krzyż