Ponure wyznanie Tomasza Karolaka. "Cena jest ogromna"

8

Tomasz Karolak pokusił się o szczere wyznanie na temat "Rodzinki.pl". W programie "Gwiazdozbiór Jaruzelskiej" ujawnił, jak wielką cenę zapłacił za dekadę spędzoną na planie hitowego serialu.

Ponure wyznanie Tomasza Karolaka. "Cena jest ogromna"
Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak (AKPA)

12 lat temu rozpoczęto prace przy serialu "Rodzinka.pl". Ta produkcja szybko przypadła do gustu polskim widzom. Nie brakowało takich, którzy wręcz uzależnili się od oglądania "Rodzinki.pl".

Nakręcono aż szesnaście sezonów tego serialu. W rolach głównych pojawili się m.in. Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak. To właśnie dzięki "Rodzince.pl" ogromną popularność zdobyli Maciej Musiał, Julia Wieniawa, Wiktoria Gąsiewska czy Adam Zdrójkowski.

Perypetie Boskich śledziło mnóstwo osób. Niestety, w końcu serial zniknął z ramówki. Doszło do tego w 2020 roku. Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, jakich wyrzeczeń dokonać musieli aktorzy grający w popularnym serialu. Co nieco opowiedział na ten temat Tomasz Karolak.

Teraz cenię sobie bardzo, że mogę pobyć z rodziną. To mnie kręci. Ja grałem przez 10 lat sztuczną rodzinę. To jest psychologicznie ciekawe, że stworzyliśmy sztuczną rodzinę, która przebywała ze sobą więcej niż my w naturalnych rodzinach. I to spowodowało zaburzenia. U wszystkich nas. Cena za "Rodzinkę.pl" jest ogromna - powiedział Monice Jaruzelskiej.

Tomasz Karolak: Taka jest prawda

Tomasz Karolak ma dwójkę dzieci ze związku z Violą Kołakowską. Co prawda tradycyjnej rodziny nigdy nie stworzyli, ale aktor zbudował silną więź ze swoimi pociechami. "Rodzinka.pl" na pewno jednak wpłynęła na ich relacje.

Karolak w programie "Gwiazdozbiór Jaruzelskiej" ujawnił, jak popularny serial wpłynął na jego karierę. Okazuje się, że był wręcz zasypany propozycjami zawodowymi.

A potem wszyscy chcieli realizować się w innych projektach. Bo przecież skoro grasz w telewizji, to dobrze byłoby zagrać też w filmie fabularnym lub teatrze. Ja i Gośka. A nasze rodziny, nie mając nas, patrzyły na to, jaką my świetną rodzinę budujemy w telewizji. To jest to, co nas dotknęło, również chłopaków grających nasze dzieci. I to było bardzo trudno przejść. I niektóre z tych rodzin, niestety, już przeszły do historii. Taka jest prawda - podsumował gorzko.
Zobacz także: Dokument o Annie Przybylskiej w kinach. Aktorka żyje we wspomnieniach bliskich i fanów
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić