Popularny aktor pokazał twarz. Boli od samego patrzenia

109

Krystian Wieczorek od dłuższego czasu wciela się w postać Andrzeja w serialu "M jak miłość". Ostatnio fani tej produkcji żyli wielką aferą z nim w roli głównej. Chodziło o zdradę Magdy (Anna Mucha). Czy właśnie ta sprawa doprowadziła do tego, że na twarzy aktora pojawiły się siniaki?

Popularny aktor pokazał twarz. Boli od samego patrzenia
Krystian Wieczorek (Licencjodawca, AKPA)

W 1653. odcinku "M jak miłość" Andrzej pojawił się na konferencji we Wrocławiu. Mężczyzna wypił za dużo i stracił kontrolę nad sobą. W hotelowym barze pocałował się z Julią (Marta Chodorowska).

Następnie odniósł jej torebkę do pokoju. Rano natomiast obudził się nagi w łóżku mecenas Malickiej. Właśnie w takich okolicznościach narodziła się wielka afera.

Swój pogląd na tę sprawę mają fani serialu. Co może niektórych dziwić, bronią mecenasa Budzyńskiego. Znienawidzili jednak Julię oraz jej przyjaciółkę Sylwię, twierdząc, że dopuściły się manipulacji.

Krystian Wieczorek pokazał posiniaczoną twarz. Co się stało?!

Ostatnio serialowy Andrzej Budzyński pokazał w sieci zdjęcie, na którym uwieczniona została jego posiniaczona twarz. W komentarzach niemal od razu uaktywnili się widzowie.

Panie Krystianie, co takiego się panu stało?
Aha... Była rozmowa z Magdą.
Już to widzę, jak się okaże, że to nie dziecko Andrzeja.. .ona była w ciąży i go po prostu wrobiła. Ale czy Madzia go przyjmie? Ah te seriale
To która tak urządziła - Madzia czy Julia?
Kobiecie zdradzonej wszystko wolno - czytamy w komentarzach.

Wieczorek nie ujawnił, czy posiniaczona twarz rzeczywiście ma związek z wydarzeniami w "M jak miłość". Pojawiły się przypuszczenia, że został w ten sposób ucharakteryzowany na potrzeby filmu "Opowiem ci o zbrodni".

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Krzysztof Rutkowski o pieniądzach, autach i Ziobrze
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić