Porażająca wizja Krzysztofa Jackowskiego. "Widzę zabarykadowane ulice"

Krzysztof Jackowski nie po raz pierwszy podzielił się porażającą przepowiednią. Choć często mija się z rzeczywistością, jego słowa nadal ciekawią wielu. Tym razem zapowiedział, co ma się wydarzyć w Toruniu. Jego wizja jest bardzo niepokojąca. Co zakłada? Lepiej usiądźcie.

Porażająca wizja Krzysztofa Jackowskiego. "Widzę zabarykadowane ulice"
Krzysztof Jackowski (YouTube)

Krzysztof Jackowski to jeden z najbardziej znanych jasnowidzów w kraju. Regularnie dzieli się przeróżnymi wizjami. O przeczuciach opowiada choćby za pośrednictwem kanału na YouTube. Tym razem natomiast podzielił się przewidywaniami na przyszłość z "Super Expressem".

Jasnowidz mówił między innymi o tym, że wybory się nie odbędą. Zapowiedział, że rządy obejmie Komisja Tymczasowa.

Dla nas nie będzie to miało żadnego znaczenia, kto wygra i jaka siła będzie rządzić. My będziemy mieli zupełnie inne kłopoty. Wcale nie jest takie pewne, czy nasz kraj, poszczególne regiony zachowają w przyszłości suwerenność. Ja mówię coś, co nie ma sensu, ale proszę pamiętać, że dwa lata temu ja, mówiąc wtedy o tym, że będzie wojna, też wtedy to nie miało sensu - powiedział Jackowski.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo...

Zobacz także: Przepowiednia Jackowskiego na 2023 rok

Następnie przeszedł do przedstawienia wizji dla Torunia. - Dla Torunia, jaki to będzie rok? Kłótliwy. Rok wielkich kłótni. Tak mi się kojarzy. Ja to czuję, więc to od razu mówię. Ja boję się tego powiedzieć. To będzie rok kłótliwy i będzie barykada na ulicy. Barykady. Widzę zabarykadowana ulice. Widzę leżące rzeczy na ulicy, aby nie móc przejechać - dodał profeta.

Oczywiście, jego słowa należy traktować z przymrużeniem oka. Wizje wszelkich jasnowidzów mają bowiem to do siebie, że niekiedy zupełnie rozmijają się z rzeczywistością. Trzeba więc zachować odpowiedni dystans oraz absolutnie nie wpadać w panikę.

Taki będzie 2023 rok. Krzysztof Jackowski już wie

Krzysztof Jackowski niedawno zdecydował się również na wygłoszenie przepowiedni na cały 2023 rok. Zdecydowanie nie miał dobrych przeczuć.

W 2021 roku w grudniu problemem był COVID - on nadal jest ten problem, tylko już w trochę innym wymiarze. Wtedy mówiłem, że grozi nam wojna. Mamy tę wojnę. Mówiłem też, że grozi nam kryzys no i mamy ten kryzys. Ja życzyłbym państwu i sobie, żeby ten 2023 był lepszy, ale jeśli mam mówić o swoich poczuciach, to chcę powiedzieć, że rok 2023 będzie rokiem konfrontacji. Problemy, które są od 2020 roku nie są zakończone. Niestety ten rok będzie najgorszym rokiem od czasu kiedy ja, a wiele lat już przepowiadam różne rzeczy jako jasnowidz, będzie rokiem konfrontacji - powiedział w wywiadzie dla Telewizji WP popularny jasnowidz.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić