aktualizacja 

Post Pawła Małaszyńskiego rozbraja. "W czapce mózk nie oddycha"

13

Maluchy są szczere do bólu i praktycznie nigdy nie kalkulują. Aktor Paweł Małaszyński udostępnił właśnie zabawny post na Facebooku, który rozczulił fanów. Co prawda pokazana przez aktora karteczka, krąży w sieci już od pewnego czasu, jednak jeśli jej nie znacie, z pewnością przyprawi wam uśmiech na buzi. To nasza #DziennaDawkaDobregoNewsa.

Post Pawła Małaszyńskiego rozbraja. "W czapce mózk nie oddycha"
Premiera spektaklu "4000 dni" w Teatrze Kwadrat (Licencjodawca, AKPA)

Szczerość jest dla dzieci rzeczą całkowicie naturalną, jednak potrafi doprowadzić do dość niezręcznych sytuacji. W tym wypadku doszło jednak do zabawnej sytuacji. Paweł Małaszyński na swoich mediach społecznościowych udostępnił krótki list dziewczynki, która postanowiła nie zadręczać się utratą czapki.

Dziś jak wracałam ze szkoły, wiatr zwiał mi czapkę. I dobrze, w czapce mózk nie oddycha i trudniej mi jest wymyślić jak zmienić świat na lepszy - napisała dziewczynka (pisownia oryginalna).

Paweł Małaszyński w humorystyczny sposób skomentował list, pisząc, że też często myślał o tym temacie i teraz już wie, gdzie tkwił jego problem. Krótka forma mocno przypadła do gustu również internautom, którzy są pod wrażeniem sposobu myślenia dziewczynki.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
"Genialne w swej prostocie". "I już wiem dlaczego czapkę zawsze chowałam do torby - podświadomie",  "Pawełku, świat cudny jest, tylko ludzie sprawiają, że zaczynamy wątpić", czytamy w komentarzach pod postem Pawła Małaszyńskiego.
Zobacz także: Kołakowska "seksownie" wypina biust na ściance

Małaszyński. Aktor, którego pokochali widzowie

Paweł Małaszyński to aktor niezwykle popularny i lubiany. Widzowie pokochali go przede wszystkim za rolę Piotra w serialu "Magda M", w którym występował do 2007 r. Jego kariera do dziś robi niemałe wrażenie, jednak artysta podchodzi do swoich osiągnięć z dystansem. - Nigdy nie zabiegałem o sukces czy sławę - powiedział przed laty w rozmowie z "Gazetą Wrocławską".

Co ciekawe, Małaszyński swoją przyszłą żonę, Joannę Chitruszko, poznał już... w przedszkolu. Od prawie 30 lat zakochani tworzą szczęśliwy związek. Zakochani rzadko pojawiają się na czerwonym dywanie i strzegą swojej prywatności, a najważniejsza jest dla nich rodzina.

Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić