aktualizacja 

Nie wiedziała, co dzieje się za jej plecami. Wideo ma 8 mln wyświetleń

123

Gerr Morales, montażysta i filmowiec, opublikował film, który w kilka godzin viralowo okrążył sieć, zdobywając 8 mln wyświetleń. Bohaterem jest emeryt, który przypadkowo stał się gwiazdą Internetu. Modelka, która pozowała przed fotografem, zupełnie nie zdawała sobie sprawy z tego, co dzieje się za jej plecami.

Nie wiedziała, co dzieje się za jej plecami. Wideo ma 8 mln wyświetleń
Emeryt stał się gwiazdą Internetu! (TikTok, @gerrmorales)

Film na TikToku, który opublikował popularny montażysta i fotograf, w mgnieniu oka zdobył uznanie użytkowników sieci, którzy udostępniali go dalej, czyniąc go jednym z najpopularniejszych w ostatnich dniach! Bohaterem jest emeryt, który dosłownie rozbawił miliony internautów na całym świecie.

Gerr Morales właśnie fotografował modelkę, która pozowała na plaży na tle oceanu. W pewnym momencie z wody wynurzył się uśmiechnięty starszy pan.

Modelka robiła, co mogła, aby być numerem jeden. Emeryt skradł jej całe show

Powiedzieć, że "skradł całe show", to nic nie powiedzieć. Do chwili, kiedy nie było go w kadrze, to przepiękna kobieta, znajdująca się na pierwszym planie, zwracała na siebie uwagę każdego widza. Piękne ciało, które prężyła w skąpym bikini, rozgrzewało zmysły, ale to było za mało!

Emeryt, niczego sobie nie uświadamiając, uśmiechnął się szeroko, będąc wyraźnie zadowolony z tego, kto znajduje się przed nim. Następnie udał się w kierunku swojego leżaka. Ta mina wyraża wszystko!

Komentarze internautów były oczywiście adekwatne. Oto kilka z nich:

To on jest tutaj "modelką" - śmieje się internautka.
Idzie w tle, jak "szef" - uważa ktoś inny.
Jaki słodko uśmiechnięty! Ah! - czytamy.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Autor: HNM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić