aktualizacja 

Prawda wyszła na jaw. To czeka Cichopek

681

Na przestrzeni ostatnich tygodni o Kasi Cichopek jest bardzo głośno w polskich mediach plotkarskich. Teraz jednak nazwisko aktorki zaczęło pojawiać się nie tylko w związku z jej rozwodem, lecz także plotkami, że straci pracę w "M jak miłość". Czy w doniesieniach jest ziarno prawdy?

Prawda wyszła na jaw. To czeka Cichopek
Kasia Cichopek straci pracę w "M jak miłość"? A może to wyłącznie plotki? (PAP, Stach Leszczyński)

W "M jak miłość" Kasia Cichopek wciela się w rolę Kingi Zduńskiej. Jeszcze do niedawna wydawało się, że fani serialu mogą być spokojni o los ulubionej bohaterki.

Kasia Cichopek – "M jak miłość". Czy aktorka pożegna się z serialem?

Niedawno pojawiły się pogłoski, że twórcy telewizyjnego hitu planują zakończenie wątku Zduńskiej. Wiadomość wzbudziła popłoch wśród widzów "M jak miłość". Czy Cichopek lub scenarzyści uznali, że jej przygoda z produkcją powinna dobiec końca?

Według ustaleń Se.pl Kasia Cichopek i fani postaci Kingi Zduńskiej mogą odetchnąć z ulgą. Jej bohaterka ma rozbudowany wątek, a sama Cichopek pojawi się na planie aż 10 razy w miesiącu! Z szacunków portalu wynika, że zarobi w ten sposób około 30 tysięcy złotych.

Zobacz także: Zobacz też: Marcin Hakiel złamał obietnicę złożoną Katarzynie Cichopek

O przyszłość Kasi Cichopek obawiali się nie tylko fani "M jak miłość", lecz także "Pytanie na śniadanie". O to również nie należy się obawiać, ponieważ gwiazda ma niebawem pojawić się również w programie śniadaniowym.

Ostatni czas nie jest łatwy dla Kasi Cichopek. Aktorka i jej – wciąż jeszcze – mąż Marcin Hakiel ogłosili, że zdecydowali się na rozwód. Mimo że para poprosiła o uszanowanie ich prywatności, spekulacjom nie ma końca. Zdumienie opinii publicznej okazało się tym większe, że dotychczas Cichopek i Hakiel uchodzili za wzorowe małżeństwo.

Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić