Ludzie nie dają Cichopek żyć. Wystarczyło to zdjęcie. Wysyp komentarzy

135

Katarzyna Cichopek nie zamierza wycofywać się z przestrzeni medialnej. Mimo trwającego kryzysu wizerunkowego nieustannie publikuje nowe treści. Hejterzy mają niezłą pożywkę. Nie pomijają żadnej okazji, która pozwala dopiec aktorce.

Ludzie nie dają Cichopek żyć. Wystarczyło to zdjęcie. Wysyp komentarzy
Katarzyna Cichopek (AKPA)

Kasia Cichopek znalazła się na celowniku hejterów. Wszystko za sprawą wyznania Marcina Hakiela. W trakcie wywiadu z Aleksandrą Kwaśniewską jasno dał do zrozumienia, że był zdradzany.

Gdy tylko celebrytka wrzuci coś do sieci, momentalnie pojawia się mnóstwo komentarzy. Ostatnio pokazała, jak spędza majówkę. Wrzuciła do sieci fotkę z córką i zwróciła się do internautów.

Majóweczka. A jak u Was? - zapytała.

Od razu zaczęły się uszczypliwości. "Co tam pani Kasiu dziś reklamujemy?", "Wystawić dziecko na pokaz, bo to przecież taki ładny dodatek", "Biedne dziecko...", "Szkoda, że bez męża" - możemy przeczytać w komentarzach.

Kryzys Cichopek. Są też życzliwi

W obliczu kryzysu wizerunkowego Kasia Cichopek musi się mierzyć ze sporą dawką krytyki. Pojawiają się jednak też tacy, którzy są dla niej życzliwi.

"Kasia, wyglądasz kwitnąco", "Pani Kasiu, proszę się nie przejmować złośliwymi uwagami i usuwać z życia toksycznych ludzi", "Bądźmy lojalni wobec siebie, to ciężkie czasy. Szanujmy siebie!!!", "Cudownie", "Przepięknie księżniczki kochane" - piszą przyjaźnie nastawieni internauci.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Marcin Hakiel złamał obietnicę złożoną Katarzynie Cichiopek
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić