Protasiewicz planuje ślub. Zdradził, gdzie zabierze 22-latkę

59

Związek Jacka Protasiewicza z młodszą o 35 lat Darią Brzezicką kwitnie. Były wicewojewoda dolnośląski oświadczył się swojej ukochanej i został przyjęty. W związku z tym jak zapowiedział, będzie starał się o unieważnienie pierwszego małżeństwa, by jesienią wziąć drugi ślub. W jednym z najnowszych wywiadów zdradził, jaki jest jego cel podróży poślubnej.

Protasiewicz planuje ślub. Zdradził, gdzie zabierze 22-latkę
Protasiewicz planuje ślub z 22-latką. Zdradził, gdzie zabierze Darię w podróż poślubną (Facebook)

Jacek Protasiewicz niedawno pochwalił się związkiem z 22-letnią Darią Brzezicką. Para spotyka się od dwóch lat. Były wicewojewoda dolnośląski podczas ostatniej podróży na Maltę kupił pierścionek i oświadczył się studentce prawa.

Kobieta powiedziała "tak". Zakochani wyznali w jednym z wywiadów, że pragną mieć dwójkę dzieci, dziewczynkę i chłopca. Przypominamy, że Protasiewicz ma syna z pierwszego małżeństwa.

Polityk pragnie jak najszybciej wziąć ślub z ukochaną. Jednak zanim to nastąpi zgodnie z przepisami prawa kościelnego, musi przejść proces o stwierdzenie nieważności małżeństwa. Mimo wszystko 56-latek jest dobrej myśli.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Maja Staśko szczerze o udziale Jakuba Rzeźniczaka w CLOUT MMA! Piłkarz powinien zniknąć z mediów?

Protasiewicz planuje ślub z 22-latką. Zdradził, gdzie zabierze Darię w podróż poślubną

Teraz Jacek Protasiewicz w jednym z najnowszych wywiadów uchylił rąbka tajemnicy i zdradził, jaki jest jego cel podróży poślubnej.

Jeśli miałbym sobie wymarzyć miejsce to byłoby Buenos Aires w Argentynie, do którego zawsze chciałem pojechać. Wiadomo, że zwiedzić ten cały kraj, trzeba byłoby tam spędzić z trzy miesiące… - powiedział rozmowie z "Super Expressem" Jacek Protasiewicz.

On jednak wraz ze swoją ukochaną wybrałby się w podróż na dwa tygodnie.

Mój kolega europoseł Tadeusz Zwiefka mówił mi kiedyś, że miasto jest niezwykłej urody. A mnie się bardzo podoba jeden utwór, który wprawdzie chyba jest autorstwa kubańskiego artysty, ale jakoś mi się wiąże z Buenos Aires - "Besame mucho", więc chciałbym tam pojechać i znaleźć taką knajpeczkę, w której będzie to grane na żywo i zatańczyć do tego z Darią - mówił.

Warto wspomnieć, że młoda działaczka w ostatnich wyborach samorządowych startowała z list Trzeciej Drogi do rady miasta w Warszawie. Mimo że 22-latka nie zdobyła wystarczającej liczby głosów, cała sytuacja pozwoliła parze jeszcze bardziej się do siebie zbliżyć. W kampanii wspierał ją Protasiewicz.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: NJA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić