Filip Borowiak| 
aktualizacja 

Przed Krupą trudny rozwód. Ale już teraz wie, jaki powinien być jej kolejny mężczyzna

372

Fanów Joanny Krupy wiosną tego roku mocno zmartwiła informacja, że rozstała się ze swoim mężem Douglasem. Modelka jednak nie zamyka się na miłość. W rozmowie z nami gwiazda "Top Model" wskazała cechy, jakich w przyszłości będzie szukać u potencjalnego nowego partnera.

Przed Krupą trudny rozwód. Ale już teraz wie, jaki powinien być jej kolejny mężczyzna
Joanna Krupa o potencjalnym nowym partnerze (AKPA)

Joanna Krupa wraz z Michałem Pirógiem i jurorami "Top Model" - Dawidem Wolińskim, Marcinem Tyszką i Katarzyną Sokołowską - zjawili się we wtorek 1 sierpnia w jednym z luksusowych warszawskich hoteli na konferencji prasowej nowego sezonu show. Dwunasta edycja programu zadebiutuje w TVN już na początku września.

Zobaczcie fragment naszej rozmowy z Joanną Krupą na temat jej potencjalnego nowego partnera w naszym materiale wideo poniżej:

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Joanna Krupa o potencjalnym następcy Douglasa. "Musi być zaradny życiowo. Wygląd nie do końca się liczy"

Podczas wtorkowego wydarzenia porozmawialiśmy z Joanną Krupą nie tylko o nowej edycji ukochanego programu widzów, ale i o jej życiu miłosnym. Nie jest tajemnicą, że już wkrótce Joannę czeka rozwód z ojcem jej córeczki, Douglasem. Dlatego zapytaliśmy ją, czy jest jeszcze otwarta na kolejną miłość i jakich cech u potencjalnego nowego partnera będzie teraz szukać.

To musi być ktoś, kto będzie rozumiał, że moja córeczka jest dla mnie najważniejsza i zawsze będzie na pierwszym miejscu. Dlatego będzie musiał akceptować, że to najważniejszy członek rodziny w moim życiu. Ale na razie nie skupiam się na szukaniu takiej relacji, tylko pracy i małej Asi - powiedziała nam Krupa.

Przewodnicząca jury "Top Model" nie ukrywa, że dobrze by było również, żeby jej potencjalny nowy partner był zaradny życiowo.

Chciałabym, żeby potrafił iść przez świat z pewnością siebie. Ja do tej pory byłam bardzo niezależna, dużo pracowałam i miałam swoje pieniądze, ale nie ukrywam, że fajnie by było czasami się poczuć rozpieszczaną, fajnie by było, żeby ktoś wszystko dla mnie zrobił, żebym nie musiała o nic się martwić. Fajnie by było, żeby brał mnie na luksusowe wakacje, kupował to, czego sama bym sobie nie kupiła, bo wolę dać na pieski - dodała Krupa.

A jak ważny dla gwiazdy TVN jest obecnie wygląd mężczyzny? Czy szuka przystojniaka? I jakie poglądy musiałby mieć jej nowy ukochany? Tego również dowiecie się z naszego materiału wideo powyżej.

Zobaczcie ostatni wywiad Filipa Borowiaka. Gościem odcinka był Piotr Stramowski:

Zobacz także: Piotr Stramowski: Przez Cezarego Pazurę zostałem aktorem. A potem mogłem przywalić mu w mordę
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić