Przykra wiadomość. Anna Dereszowska pogrążona w rozpaczy!

99

Anna Dereszowska ma na głowie sporo obowiązków. Obecnie wyczekuje narodzin dziecka, a ponadto nadzoruje budowę nowego domu. Łatwo jej na pewno nie jest, czego sama nie ukrywa.

Przykra wiadomość. Anna Dereszowska pogrążona w rozpaczy!
Anna Dereszowska (AKPA)

Annie Dereszowskiej puściły hamulce. Aktorka nie wytrzymała i wyznała, że jest potwornie zmęczona.

W sytuacji gdy za chwilę pojawi się Nowy Ludzik, a ja nie mam dla niego nic, dosłownie nic, bo zaiwaniam, żeby domknąć budowę domu, która rozpoczęła się, gdy wszystko (robocizna i wszystkie materiały budowlane) było minimum 40% tańsze, to dopada mnie zmęczenie - podkreśliła Dereszowska na Instagramie.

Anna Dereszowska: Jestem wykończona

Jedynym pozytywem jest to, że fizycznie zarówno ona, jak i dziecko czują się dobrze. - Ale psychiczne jestem wykończona. I wiem, wiem, zaraz pojawi się mnóstwo wpisów, że mi się we łbie poprzewracało, że jestem w komfortowej sytuacji, dom budujemy, a ja narzekam… - kontynuowała.

Nie narzekam. Dzielę się. Mam dziś mały kryzysik po nieprzespanej nocy i parę przemyśleń do przepracowania - wyznała.

Później zdradziła, że bardzo chciałaby już dokończyć budowę nowego domu. - Z kilku powodów musimy dokończyć budowę (przynajmniej wnętrze) na… już. Ja też bardzo chcę ten temat domknąć, mieć z głowy, móc iść dalej, wrócić do naszego "Życia Sprzed Budowy" - zaznaczyła.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić