Zaatakował 16-latka na ulicy. Nie wiedział, z kim zadziera

280

W angielskim hrabstwie North Yorkshire mężczyzna zaatakował 16-latka siedzącego na ławce. Napastnik nie miał pojęcia, że trafił na młodzieżowego mistrza brazylijskiego jiu-jitsu. Nagranie z zajścia lotem błyskawicy obiegło internet.

Zaatakował 16-latka na ulicy. Nie wiedział, z kim zadziera
16-letni Alex Williams w kilka chwil poradził sobie z napastnikiem (Twitter)

Niebezpieczny incydent miał miejsce w okolicy Middlesbrough. Na filmie widać, jak napastnik podchodzi do 16-letniego Alexa Williamsa, który siedzi na ławce wraz ze znajomym. Agresor zupełnie nie spodziewa się tego, co za chwilę go spotka.

Anglia. Chciał zaatakować nastolatka. Gorzko pożałował swojej decyzji

Nagranie ze zdarzenia opublikował w sieci były zawodnik MMA i trener 16-latka Alex Endlund. Na filmie widać, że napastnik nie miał szans w starciu z wielokrotnym mistrzem brazylijskiego jiu-jitsu. Dosłownie w kilka sekund został obalony na ziemię.

16-latek na przygniótł agresora do ziemi, aby po chwili go puścić. Mężczyzna nie dawał jednak za wygraną. Po chwili chłopak zadał mu więc kolejny cios, który skutecznie ostudził agresywne zapędy napastnika.

Wszędzie była krew. Dopiero po całym zajściu zdałem sobie sprawę, że odgryzł mi kawałek ucha. Myślałem, że po obaleniu go pierwszy raz, ucieknie gdzie pieprz rośnie. Tak się jednak nie stało, wciąż mnie atakował, więc musiałem zadać mu kolejny cios – opisał Alex Williams w rozmowie z Teeside Live.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

16-latek znokautował napastnika. "Wykazał się ogromnym opanowaniem"

Agresor po incydencie trafił do szpitala. Założono mu sześć szwów. 16-letni chłopak wyszedł z ataku bez większych obrażeń.

Alex Williams wiąże swoją przyszłość z MMA. Obecnie trenuje sztuki walki pod okiem byłego zawodnika, Alexa Endlunda. Trener z dumą opisał zachowanie swojego ucznia.

Alex wykazał się w tej sytuacji ogromnym opanowaniem, powściągliwością i odwagą – podkreślił Endlund.

Obejrzyj także: Szokujące nagranie z Warszawy. Mężczyzna zaatakował policjantów gaśnicą

Autor: JKM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić