Przyszła w takim stroju do... pracy. Zdjęcia wyciekły do sieci

236

Dj Konstantina Gianni, instagramerka, influencerka i dj-ka, której konto na wspomnianym portalu społecznościowym śledzi ponad 200 tys. fanów, zdecydowała się na naprawdę odważny strój, w jakim postanowiła przyjść do pracy, czyli... na własny koncert. Fani aż oniemieli, a z publiki słychać było gwizdy rozpalonych imprezowiczów.

Przyszła w takim stroju do... pracy. Zdjęcia wyciekły do sieci
Dj Konstantina Gianni (Instagram, Dj Konstantina Gianni)

Dj Konstantina Gianni jest gwiazdą, znaną przede wszystkim fanom muzyki klubowej. Artystka ostatnimi czasy dużo koncertuje, odkąd obostrzenia zostały poluzowane.

Na jej koncerty przychodzą tłumy, które wiedzą, że dj-ka nie pozwoli im odejść z imprezy, a nie otrzymają dawki mocnych wrażeń. Oprócz miksowania muzycznych hitów, Konstantina uraczyła swoich fanów widokami, o jakich nawet nie śmieli marzyć. Działo się!

Na koncercie wystąpiła bowiem w prześwitującym bikini, które... odsłaniało sporą część jej ciała. Stojąc za konsolą, z pewnością czuła się obserwowana przez swoich fanów, szczególnie tych płci męskiej. Ci wcale nie kryli się z faktem, że widok ulubionej artystki zrobił na nich wrażenie.

Czy w takim stroju przystoi przychodzić do pracy? Zwykle odpowiedź brzmi nie, jednak w tym wypadku - kto zabroni artyście?

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: HNM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić