Odkrycie pod meblami. Odsunęli właz, a tam... Nie wierzyli własnym oczom

100

Pochodząca z Kalifornii użytkowniczka TikToka pokazała schron przeciwatomowy, który niedawno odkryła... pod swoją sypialnią. Po prześledzeniu historii domu okazało się, że to bunkier z czasów zimnej wojny.

Odkrycie pod meblami. Odsunęli właz, a tam... Nie wierzyli własnym oczom
Kobieta znalazła w swojej sypialni właz do schronu z czasów zimnej wojny. (TikTok)

Jennifer Little podczas przenoszenia mebli w swojej sypialni odkryła tajemniczy właz. Razem ze swoim mężem postanowili sprawdzić, co znajduje się pod pokojem - okazało się, że to bunkier z pełnym wyposażeniem.

Schron przeciwatomowy pod domem

Jennifer podzieliła się swoim odkryciem na TikToku. Wyjaśniła, że jej dom powstał w 1951, co oznacza, że schron jest z okresu zimnej wojny prowadzonej między Rosją a USA aż do 1991 roku.

Kobieta nagrała kilka filmików, które z miejsca stały się hitem. Użytkownicy prosili w komentarzach, aby pokazała dokładnie, jak wygląda schron i co się w nim znajduje. Kilka osób było zdziwionych, że nie zauważyła sporego włazu we własnym domu, ale kobieta wytłumaczyła, że nie mieszka tam na stałe.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Jennifer razem z mężem zeszła do schronu. Okazało się, że w środku są łóżka piętrowe, szafy i magazyn na żywność. Jest także sprawna wentylacja.

W tym domu znajduje się schron przeciwbombowy. To było całkiem normalne w tamtych czasach. Ludzie bardzo bali się wybuchu bomby atomowej na wybrzeżu Kalifornii, zwłaszcza w środkowej Kalifornii, ponieważ jest bardzo odsłonięta - powiedziała Jennifer.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Zobacz także: Car-bomba. Rosja publikuje nieznane nagranie detonacji największej bomby atomowej w historii
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić