Psycholog TVN pokazał żonę. Szczery wpis o 30-letnim małżeństwie

24

Piotr Mosak jest słynnym psychologiem. Sławę przyniosła mu rola eksperta w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". Okazuje się, że terapeuta par sam jest w związku małżeńskim. Zdradził, jak po 30 latach wygląda jego relacja z żoną.

Psycholog TVN pokazał żonę. Szczery wpis o 30-letnim małżeństwie
Piotr Mosak pokazał żonę. Szczery wpis o 30-letnim małżeństwie (Facebook, Instagram, Cezary Piwowarski / TVN, P. Mosak)

Piotr Mosak to słynny terapeuta par. Swoje umiejętności zawodowe zaprezentował w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". Pełnił tam rolę eksperta i pracował przy doborze uczestników, którzy stawali na ślubnym kobiercu.

Słynny psycholog prowadzi profil na Instagramie, gdzie obserwuje go ponad 13 tys. internautów. Mogą oglądać zdjęcia z podróży czy codzienności eksperta z programu TVN. Oprócz tego od czasu do czasu Piotr Mosak doradza internautom publikując przemyślenia na wiele tematów jak np. matura, związki czy komunikacja.

Piotr Mosak świętuje 30. rocznicę ślubu

Ostatnio ekspert podzielił się z internautami szczegółami ze swojego związku. Niewielu wie, że Piotr Mosak ma żonę! Co więcej, jest z nią związany od 30 lat. Właśnie z tej okazji zaprezentował archiwalne zdjęcia i ujawnił szczegóły swojego małżeństwa.

Partnerką Piotra Mosaka jest Tatiana Ostaszewska-Mosak. Podobnie jak jej mąż, również ukończyła studia psychologiczne na Uniwersytecie Warszawskim i pracuje w zawodzie. Być może doświadczenie zdobyte podczas pracy i na uczelni pomagają partnerom na tak świetne budowanie relacji, o czym napisał Piotr Mosak.

30 lat razem! Właściwie to po ślubie. Co nas trzyma? Myślę, ze wspólna definicja związku i miłości, do której razem dochodziliśmy i dojrzewaliśmy. Po pierwsze ciągła chęć rozmawiania, wyjaśniania, pytania. I totalne zainteresowanie odpowiedziami na pytania, czyli zdaniem drugiej strony - zaczął ekspert ze "Ślubu...".

Dodał też, że choć nie zawsze rozumie się z żoną, to zawsze ją akceptuje. Wzajemny szacunek do swoich różnic to recepta dla ich małżeństwa. "Różnimy się pięknie i to nas wzbogaca, ciekawi, intryguje, wyzwala i zobowiązuje" - pisze psycholog.

Ciągła potrzeba bycia razem, doświadczania, przeżywania, pokazywania sobie piękna świata, wracania do siebie. No i po trzecie bliskość. W każdym znaczeniu. W słowach, w dotyku, w intymności, w czułości, w ciekawości, w akceptacji, w przyjaźni - zdradza mężczyzna.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Kursy przedmałżeńskie z lat 70. To w Polsce norma
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić