Ekspert odszedł ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Zdradził powód

7

Już niebawem w telewizji pojawi się 7. sezon "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Zabraknie w nim jednak znanego psychologa Piotra Mosaka. Ekspert postanowił odejść z programu. Dlaczego?

Ekspert odszedł ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Zdradził powód
Piotr Mosak (w środku) był ekspertem programu przez 6 sezonów (fot. TVN)

Telewizyjne show "Ślub od pierwszego wejrzenia" można oglądać już od sześciu lat. Najpierw emitowano je na TVN7, ale po czasie format przeniesiono do TVN i na platformę Player. Stało się tak nie bez przyczyny. Program, w którym eksperci dobierają ludzi w pary poznające się dopiero na ślubnym kobiercu, z sezonu na sezon cieszył się coraz większą popularnością.

Choć losy uczestników 7. edycji show można śledzić na Playerze już od 22 lutego, to widzowie TVN będą mogli zobaczyć nowe odcinki dopiero od 1 marca. W nadchodzącym sezonie zmieni się grono ekspertów. Psycholog Piotr Mosak zrezygnował z udziału w programie. Powód jest prosty.

Zobacz także: Zobacz: "Ślub od pierwszego wejrzenia" – to działa! Kolejni uczestnicy zostają rodzicami
Nie zgadzały się terminy. Produkcja nie mogła przesunąć swoich terminów, a ja swoich. Tak po prostu wyszło. Normalna sytuacja – powiedział sam zainteresowany w rozmowie z Plejadą.

Producenci programu szybko znaleźli zastępstwo. Do Marty Chorzewskiej i Bogusława Pawłowskiego dołączyła Karolina Tuchalska-Siermińska, psycholog i trenerka umiejętności społecznych. Kobieta prowadzi firmę consultingowo-szkoleniową.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Autor: KDH
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić