Mateusz Domański
Mateusz Domański| 

"Pytanie na śniadanie". Duet prowadzących zwolniony! Wiemy, kto ich zastąpi

62

Tamara Gonzalez Perea i Robert El Gendy zakończyli swoją przygodę z "Pytaniem na śniadanie". Wyszło na jaw, że gwiazdy TVP zostały zwolnione. Jakie są powody tej decyzji?

"Pytanie na śniadanie". Duet prowadzących zwolniony! Wiemy, kto ich zastąpi
Tamara Gonzalez Perea nie poprowadzi już "Pytania na śniadanie" (ONS)

Spekulacje o tym, że Tamara Gonzalez Perea została zwolniona, potwierdziła sama zainteresowana. Wyjawiła to podczas rozmowy na Instagramie ze swoją fanką, kiedy ta zapytała wprost: "To prawda, że nie będziesz już w PnŚ?".

Tak, to prawda. Bo podjęto decyzję, żeby wymienić nas na inną parę. Dlaczego? O to już pytaj producentów programu, bo ja nie mam odpowiedzi - przekazała Tamara.

Zwolniony został też telewizyjny partner szafiarki Robert El Gendy. Spekuluje się, że duet został pozbawiony posady, bo od dłuższego czasu notował niskie wyniki oglądalności.

Zobacz także: Macademian Girl w szpilkach walczy z kostką brukową

"Pytanie na śniadanie". Kto w miejsce Tamary i Roberta?

Wiemy już, kto zastąpi Tamarę i Roberta w roli prowadzących "Pytanie na śniadanie". Postanowiono zatrudnić dobrze znanych Katarzynę Cichopek i Macieja Kurzajewskiego.

Kurzajewski miał okazję, by sprawdzić się w roli prowadzącego. Był on gospodarzem programu "Kocham Cię Polsko". Cichopek z kolei jest aktorką, która gra Kingę Zduńską w serialu "M jak miłość".

Czytaj także:

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić