Radosław Pazura nie chce grać z żoną. "Próbowaliśmy i przerwaliśmy"

11

Radosław Pazura wyznał, jak pracuje mu się z żoną Dorotą Chotecką. Brat Cezarego Pazury zdradził, że nie czuje się do końca komfortowo u boku ukochanej podczas pracy. Choć są razem od 30 lat, ma tremę podczas wspólnej pracy. Co jest tego powodem?

Radosław Pazura nie chce grać z żoną. "Próbowaliśmy i przerwaliśmy"
Radek Pazura boi się grać z żoną. "Mam tremę" (AKPA)

Radosław Pazura od 1993 roku jest związany z Dorotą Chotecką. Aktorska para pobrała się w 2003 roku, a kilka lat później na świat przyszła ich córka Klara Maria. Mimo, że działają w show-biznesie od lat, rzadko mówią na temat swojego życia prywatnego. Chronią je, prezentując głównie swój talent aktorski.

Małżonkowie kończyli łódzką szkołę aktorską, tam też się poznali. Ich kariera potoczyła się nieco inaczej. Radosław na ekranie zadebiutował w serialu "Pogranicze w ogniu" w 1991 roku, a jego partnerka dwa lata później w "Pożegnaniu z Marią". Czy lubią występować ze sobą?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Radosław Pazura: "W chwilach zwątpienia ukojenia i wskazówek szukam w modlitwie"

Radosław Pazura boi się grać z żoną. "Mam tremę"

Radosław Pazura wyznał, że nie czuje się do końca komfortowo występując u boku żony. W rozmowie z "Co za tydzień" zdradził, że boi się takiej współpracy i ma tremę. Wie o tym, bo para podejmowała podobną próbę w jednym z projektów. Powód zaskakuje!

Nie, ja się boję, bo moja żona jest genialna, ja przy niej wymiękam, mam tremę wtedy. W trakcie pandemii próbowaliśmy coś zrobić razem, mieliśmy wspaniałego reżysera, ale przerwaliśmy te próby - zdradził serwisowi.

Mąż Doroty Choteckiej dodał też, że na kontynuowanie tego projektu zabrakło funduszy, więc prace zostały przerwane. Radosław Pazura stwierdził z uśmiechem, że być może jak "popracuje nad aktorstwem", to "dorówna żonie" i dzięki temu zawojują cały świat.

Też nie mieliśmy funduszy na to, żeby to dalej kontynuować, a były potrzebne i zawiesiliśmy to na kołku, ale to nie znaczy, że nie wrócimy do tego, jak ja popracuję bardziej nad swoim aktorstwem i dorównam żonie i pojedziemy w Polskę, albo w świat.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić