aktualizacja 

Radosna nowina u Kurzajewskiego. Rodzina się powiększy

341

Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz przez 23 lata byli małżeństwem. W ostatnich miesiącach ich relacje są jednak bardzo napięte. Czy wrogie nastawienie zmieni sytuacja rodzinna syna Franciszka? Według "Super Expressu", Kujarzewski i Smaszcz już niedługo doczekają się wnuczki.

Radosna nowina u Kurzajewskiego. Rodzina się powiększy
Kurzajewski zostanie dziadkiem (AKPA)

Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski przez wiele lat uchodzili za zgodne, szczęśliwe małżeństwo. Wieść o ich rozstaniu była zatem sporym zaskoczeniem, zwłaszcza że nic nie zapowiadało kryzysu, a para poinformowała o wszystkim tuż po rozwodzie, który nastąpił na pierwszej rozprawie sądowej.

Początkowo Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski wypowiadali się o sobie z szacunkiem, jednak kilka tygodni temu sytuacja zmieniła się o 180 stopni. Być może ich sytuację zmieni... nowe wydarzenie w rodzinie. Owocami ich związku są dwaj synowie, Franciszek i Julian. Pierwszy ukończył prestiżowe studia w Izraelu, a niedługo zostanie tatą.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Dominika Gwit wspomina początki kariery: "Cieszę się, że debiutowałam w "Galeriankach"
Franciszek niedługo zostanie tatą. Nowa pociecha w rodzinie Kurzajewskich pojawi się już za chwilę. Paulina jest bardzo szczęśliwa z tego powodu. Tym bardziej że jej pierworodny syn będzie miał dziewczynkę, a ona zawsze marzyła o wnuczce, którą będzie mogła kochać i rozpieszczać - powiedziała "Super Expressowi" osoba z bliskiego otoczenia Smaszcz.

Maciej Kurzajewski nie ukrywa, że jest niezwykle dumny ze swoich synów. Często zamieszcza ich zdjęcia w swoich mediach społecznościowych. Nie chciał jednak skomentować tematu związanego z Franciszkiem.

Nie komentuję życia prywatnego mojego i mojej rodziny, również na prośbę mojego syna - poinformował dziennikarz TVP.

Kurzajewski i Cichopek. Musieli ujawnić się przez Smaszcz

Choć Kurzajewski i Smaszcz rozwiedli się na początku 2020 r., nowy związek prowadzącego "Pytania na śniadanie" widocznie nie dawał spokoju jego byłej żonie. Co ciekawe, swoim komentarzem na Instagramie Katarzyny Cichopek spowodowała, że para podczas podróży w Izraelu ujawniła swój związek.

Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić