Radosne wieści o Aleksandrze Domańskiej. Wygadali się koledzy z planu

3

Aleksandra Domańska jest w ciąży! Radosną nowinę przekazała osoba z produkcji serialu "Mecenas Porada" - donosi portal Plotek.pl.

Radosne wieści o Aleksandrze Domańskiej. Wygadali się koledzy z planu
Aleksandra Domańska w ciąży. Wieść przekazała osoba z planu serialu (AKPA, Piętka Mieszko)

Aleksandra Domańska spodziewa się dziecka - informuje portal Plotek, który otrzymał radosne wieści od jednej z osób z ekipy serialu, w którym występuje aktorka.

Aleksandra Domańska w ciąży

Produkcja "Mecenas Porada", w której Domańska gra główną rolę, przyznaje co prawda, że wiadomość może odrobinę pokrzyżować plany serialowe. W obliczu takich wieści jednak trudno się nie cieszyć.

Produkcja ma pewien problem, bo latem miały ruszyć zdjęcia do drugiej transzy serialu "Mecenas Porada", gdzie Ola gra główną rolę. A wtedy jej ciąża będzie już widoczna. Ale wszyscy jej gratulują na planie i cieszą się razem z Olą - powiedział Plotkowi pracowników produkcji serialu

Aktorka od zawsze bardzo dba o ochronę swojej prywatności, dlatego nie wiadomo, kto jest ojcem dziecka. Wiemy, że w 2020 roku Domańska bardzo ciężko przeżyła rozstanie z partnerem. "Myślałam, że będziemy razem do końca życia. Stało się jednak inaczej, a ja kompletnie nie mogłam sobie z tym poradzić" - zdradziła wtedy w wywiadzie dla "Glamour".

Najwyraźniej jednak w jej życiu miłosnym wszystko dobrze się ułożyło. Z całego serca gratulujemy przyszłej mamie!

Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić