Radykalna metamorfoza gwiazdora "Ojca Mateusza". Minus 30 kg

16

Michał Piela już od jakiegoś czasu może pochwalić się odmienioną sylwetką. Aktor w zaledwie kilka miesięcy radykalnie schudł. Gwiazdor "Ojca Mateusza" postanowił pozbyć się nadprogramowych kilogramów ze względu na niebezpieczną chorobę. Teraz na jaw wyszły szczegóły jego przemiany.

Radykalna metamorfoza gwiazdora "Ojca Mateusza". Minus 30 kg
Michał Piela na planie "Ojca Mateusza" (marzec 2023) (Licencjodawca, AKPA)

Michał Piela cieszy się sporą popularnością, a także sympatią widzów. To właśnie on wciela się w rolę aspiranta Mietka Nocula w serialu "Ojciec Mateusz". Niewątpliwie jest to bardzo pogodna postać.

Tego bohatera Piela odgrywa już od przeszło 15 lat! Widzowie z pewnością zdążyli się zorientować, że aktor ma nadwagę. W pewnym momencie postanowił o siebie zawalczyć i przeszedł radykalną metamorfozę!

Na walkę z nadprogramowymi kilogramami zdecydował się w obliczu choroby. W kilka miesięcy schudł ponad 30 kilogramów! Wiadomo już, w jaki sposób mocno odmienił swoją sylwetkę.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Mikołaj Roznerski wprost. "Teatr mi zabrał połowę pensji"

W tym przypadku receptą na sukces okazała się zmiana nawyków żywieniowych. Aktor bardzo mocno troszczy się o właściwy dobór napojów.

Unikam napojów gazowanych, zazwyczaj nie piję soków, a jeśli już to naturalne, wyciskane. Częściej wybieram wodę, herbatę i kawę, przestałem słodzić napoje - przekazał w "Życiu na gorąco".

Michał Piela zachorował na cukrzycę

Pewnego dnia Michał Piela postanowił udać się do lekarza. Niepokoiły go bowiem zasłabnięcia czy długie drzemki w ciągu dnia.

Pojawiły się u mnie zasłabnięcia, częste drzemki w ciągu dnia, nie mogłem skupić się i miałem wzmożone pragnienie - ujawnił.

Lekarze zdiagnozowali u niego cukrzycę typu drugiego. Nie było to dla niego większą niespodzianką.

W mojej rodzinie niestety kilka osób choruje na cukrzycę. Moja babcia miała cukrzycę insulinozależną, mój ojciec ma cukrzycę typu 2, mój wujek też ma cukrzycę, więc nie jest to dla mnie nowość - podsumował.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić