Rafał Brzozowski odpowiada na krytykę Wiśniewskiego. Miał dość?

30

Rafał Brzozowski będzie reprezentował Polskę na Eurowizji. Nie wszystkim spodobał się ten wybór, a jedną z tych osób był Michał Wiśniewski. Jednak Brzozowski odbija wszelkie ataki, broniąc swojego utworu. Miał dość krytyki?

Rafał Brzozowski odpowiada na krytykę Wiśniewskiego. Miał dość?
Rafał Brzozowski odpowiada na krytykę Michała Wiśniewskiego. (AKPA)

Rafał Brzozowski będzie reprezentantem Polski na Eurowizji 2021. Wybór tego akurat artysty był szeroko komentowany w mediach. Przede wszystkim dlatego, że wielu było pewnych, że na scenie stanie Alicja Szemplińska, która rok temu wygrała casting, ale na Eurowizję nie pojechała z powodu szalejącej pandemii COVID-19.

Obiektem krytyki stał się również utwór, z którym Brzozowski chce jechać do Rotterdamu. Michał Wiśniewski, który na Eurowizji wystąpił dwukrotnie, uznał, że w tym roku Polska nie ma żadnych szans na sukces.

Rafał Brzozowski jest jednak innego zdania. W rozmowie z portalem Jastrząb Post powiedział, co myśli o słowach wokalisty Ich Troje.

Dobrze. Michał może tak twierdzić też. Ja go serdecznie pozdrawiam - mówi Brzozowski.

Gwiazda programów TVP i wokalista jest pewny swojej kandydatury. Choć piosenka spotkała się z falą krytyki, okazuje się, że by może Polacy nie byli na nią po prostu gotowi. Utwór ma trafiać również w zagraniczne gusta, a sam Brzozowski przyznaje, że stworzony był na podstawie panujących na świecie trendów.

Bardzo lubię Michała i kibicuję. Natomiast teraz skupiam się na tym, co mam do zrobienia, to są trochę inne czasy. Ich Troje rzeczywiście odniosło niesamowity sukces, może chodziło o to, że oni śpiewali w innych językach. Pamiętam ten występ, to był tam język rosyjski, niemiecki, angielski. Jeszcze w innych językach było to śpiewane i to się udało. Dobrze to było wtedy odebrane. Natomiast teraz jest trochę inaczej, czasy się zmieniają. Bardzo to technologicznie mocno poszło do przodu i myślę, że tą piosenką idziemy z duchem czasu, tym co jest teraz w trendach światowych - mówi Rafał Brzozowski dla Jastrząb Post.
Zobacz także: Sukcesy Polski na Eurowizji
Autor: MMC
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić