Rozenek zapomniała, że kamera jest włączona. Wszystko trafiło do sieci

332

O Małgorzacie Rozanek-Majdan znów jest bardzo głośno. Tym razem nie za sprawą sukcesu celebrytki, ale przez to, co wydarzyło się na jej Instagramie. Czy mąż Małgosi nie posunął się za daleko? Wydaje się, że oboje zapomnieli, że kamera jest włączona.

Rozenek zapomniała, że kamera jest włączona. Wszystko trafiło do sieci
Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan (Instagram)

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan to jedno z najbardziej popularnych małżeństw w polskim show-biznesie. Ważnymi wydarzeniami życiowymi tej pary emocjonuje się wiele osób. Fanów Gosi i Radka absolutnie nie brakuje.

Para lubi zaskakiwać. Tak też było ostatnio. Tym razem jednak określenie "zaskakiwać" to chyba za mało. Majdanowie wręcz zszokowali internautów!

Wszystko za sprawą nagrania, które trafiło na InstaStory Radka. Zakochani nie szczędzą sobie czułości. Są one... dość odważne i pewnie mało kto zdecydowałby się pokazać coś takiego w sieci.

Hamulce puściły. Radosław Majdan zaczął obmacywać żonę

Gdy Rozenek siedziała na kolanach męża, ten najwyraźniej zapomniał, że są nagrywani. Bez żadnych ograniczeń zaczął łapać ją za biust. Krótko później chyba się zorientował, że to nie przystoi i wycofał się z kolejnych czułości.

Małgosia nie chciała jednak, by przestawał. Otwarcie oświadczyła, że takie przejawy miłości nie są dla niej niczym złym.

Możesz, a co to pysiunia, przecież ja twoja żona - powiedziała mężowi.

Majdan wykorzystał okazję. Ochoczo objął rękami obie piersi małżonki. Miętosił je na oczach internautów, którzy nie mogli uwierzyć w to, co widzą.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić