Renata Pałys niewpuszczona do hotelu. Ochrona musiała tak postąpić

36

Renatę Pałys kojarzą chyba wszyscy Polacy. Aktorka przez wiele lat gościła w domach milionów osób za sprawą roli Heleny Paździoch z serialu "Świat według Kiepskich". Ostatnio Pałys udała się w podróż razem z inną aktorką - Moniką Dawidziuk. Nie obyło się bez przykrej niespodzianki.

Renata Pałys niewpuszczona do hotelu. Ochrona musiała tak postąpić
Renata Pałys (AKPA, Filip Radwanski)

Renata Pałys przez wiele lat wcielała się w rolę Heleny Paździoch w serialu Polsatu "Świat według Kiepskich". Dzięki temu zyskała ogromną popularność i sympatię widzów. Niestety, od zeszłego roku już nie pojawia się na planie serialu, a wszystko za sprawą tego, że kultowa produkcja została zakończona.

Pałys troszczy się o to, by jej życie nie było nudne. Ostatnio udała się do Nowego Jorku. Tym razem właśnie tam będzie kręcić film!

Tak się złożyło, że wylądowałam w Nowym Jorku, będę kręciła tu film. Mała rólka. Szkoda, że dla polskich reżyserów i producentów jestem przeźroczysta. Dzisiaj trochę łażę, od jutra robota - przekazała na Facebooku.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Nie potrafią odróżnić leku od suplementu diety

Razem z aktorką Moniką Dawidziuk udały się na zwiedzanie popularnych miejsc amerykańskiej metropolii. Postanowiły odwiedzić choćby Hotel Plaza. Właśnie tam kręcono sceny do filmu "Kevin sam w Nowym Jorku".

Jedziemy do Hotel Plaza napić się kawy. No bo zbliżają się święta, Kevin i te sprawy - zażartowała serialowa Helena Paździoch.

Renata Pałys odbiła się od drzwi

Hotel Plaza jest luksusowym, pięciogwiazdkowym obiektem znajdującym się na Manhattanie. Zazwyczaj nie da się do niego wejść prosto z ulicy. Właśnie dlatego aktorki odbiły się od drzwi - ochrona była nieugięta.

Nie wpuścili nas do Plaza Hotel, bo dopiero od 20:00 można wchodzić bez rezerwacji. Ale pan powiedział, że mam super outfit. Też tak uważam - powiedziała Dawidziuk, gwiazda "Skazanej".

O godz. 20:00 aktorki wróciły w to miejsce. Wszystko po to, by - jak powiedziały - "poszukać Kevina, który jest sam w Nowym Jorku".

Zamówimy super "espressko" i będziemy siedziały jak te pańcie - żartowały.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić