Filip Borowiak| 

Rewolucja w "The Voice Kids". Natasza Urbańska mówi, co było najtrudniejsze w nowej roli jako trenerki

13

W nowym sezonie "The Voice Kids", który na antenie zadebiutuje już na początku przyszłego roku, w fotelu trenera zamiast Dawida Kwiatkowskiego zobaczymy Nataszę Urbańską. W rozmowie z nami piosenkarka opowiada, jak przyjęli ją dotychczasowi trenerzy oraz co podczas nagrań było dla niej najtrudniejsze. Zobaczcie nasz materiał.

Rewolucja w "The Voice Kids". Natasza Urbańska mówi, co było najtrudniejsze w nowej roli jako trenerki
Natasza Urbańska o nowej przygodzie w "The Voice Kids" (Instagram)

Natasza Urbańska oficjalnie dołączyła do grona trenerów 7. edycji "The Voice Kids" i tym samym już wiosną przyszłego roku będzie, obok Tomsona i Barona oraz Cleo, oceniać talenty dzieciaków marzących o karierze muzycznej. W rozmowie z nami wokalistka opowiada, jak przeżyła pierwsze dni na planie.

Zobaczcie naszą rozmowę z Nataszą Urbańską w materiale wideo poniżej:

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Natasza Urbańska o sędziowaniu w "The Voice Kids". "Ciężko było krytykować chłopców przechodzących mutację"
Jestem oszołomiona poziomem talentów naszej młodzieży. Dzieciaki są przesłodkie, przezdolne. A z drugiej strony jestem też bardzo zmęczona, choć niby nie powinnam być, bo przecież siedzisz cały dzień na fotelu. Jednak połączenie stresu, bo weszłam jako nowa do programu i nie wiedziałam, czego się spodziewać i kilkunastu godzin nagrań... (...) Ja schodziłam z każdego dnia strasznie wyczerpana energetycznie - mówi nam Natasza.

A jak artystce przychodziło przekazywanie dzieciakom nie do końca pochlebnych opinii na temat ich występów?

To za każdym razem były trudne momenty. Jednak wydaje mi się, że z dziećmi trzeba rozmawiać jak z dorosłymi. Nie wolno owijać w bawełnę, kłamać. Trzeba mówić im, jak jest. Zdarzało się powiedzieć: "Potrzebujesz jeszcze troszkę czasu, popracuj" - dodaje Natasza.

- Dużo było też momentów, w których chłopcy byli przed, w trakcie lub po mutacji i to był trudny moment coś powiedzieć, żeby dany chłopiec się nie zamknął w sobie. Wtedy mówiłam: "Słuchaj, to gardło jeszcze nie jest gotowe, żeby śpiewać tak, jak chciałbyś śpiewać. Słychać, że to jest jeszcze przez nos, wysiłkowe, pod dźwiękiem. Daj sobie czas". Taki program to nie są wyścigi - mówi Urbańska.

A jak Nataszę przyjęli Cleo i chłopaki z Afromental? I czy stresuje się, jak wypadnie na ekranie w zmontowanych odcinkach? Odpowiedzi na te pytania również znajdziecie w naszym materiale wideo.

Zobaczcie też nasz cały wywiad z Nataszą Urbańską. Piosenkarka opowiedziała m.in. jak radziła sobie z hejtem po premierze teledysku do utworu "Rolowanie", jakim ojcem jest Janusz Józefowicz oraz dlaczego tak często lubi uciekać na wieś ze swoją rodziną:

Zobacz także: Natasza Urbańska: Hejt po "Rolowaniu" mnie przytłoczył. Przypłaciłam go ciężką depresją
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić